bezzrcadlovka / kompakt hlavně pro makro

Úvodní stránka Fotofórum Jak vybrat digitální fotoaparát? bezzrcadlovka / kompakt hlavně pro makro

 • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #42854 Odpovědět
   Kamil
   Host

   Nikon Z50, Canon EOS M50, Fujifilm X-T30, Canon G7 mark iii, Sony RX100 vii …a dalo by se pokračovat s výčtem kandidátů.

   Nejčastěji fotím detaily rostlin – doteď jsem fotil mobilem, ale jednak se mi při pádu rozbilo ostření a jednak ani když byl funkční, tak dělal fotky na hraně použitelnosti (většinou je nahrávám do aplikace, která mi rostlinu pomůže určit), resp. menší rostliny nešly vyfotit vůbec.

   Cenově se mi nechce za foťák i s objektivy dávat o moc víc než cca 30k.
   Vůbec mě nezajímá video.
   Kdyby nááhodou.. existovalo na nějaký z foťáků pouzdro, které by umožnilo focení pod vodou, byl by to pro mě dost velký argument pro koupi.

   Poradíte prosím, co vybrat?

  • #43240 Odpovědět
   Michaela
   Host

   Ahojky. Já teď také sháním nějaký digitální fotoaparát https://yeselektro.cz/digitalni-fotoaparaty/910854-digitalni-fotoaparat-sony-dsc-hx90-18-2-mpix-zoom-opticky-30-x-cerna.html a bylo mi doporučeno toto. Prý to má stačit, ale já sama se v tom nevyznám. Co myslíte?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpověď na téma: bezzrcadlovka / kompakt hlavně pro makro
Informace o uživateli:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">