Nový fotoaparát

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Lukáš a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 3 dny.

 • Autor
  Příspěvky
 • #39882 odpověď

  Lukáš

  Zdravím.
  Rád bych konečně zakoupil, nějaký foťák. Do teď, jsem fotil pouze mobilem, mám Huawei Mate 20 Pro, což dělá celkem slušné fotky. Ale rád bych přesedlal na nějaký lepší stroj.

  Mám maličkou dcerku, takže hodně budu fotit jí. Ať doma nebo venku. Jezdíme často na výlety, takže příroda, nějaké památky atd.
  No a mojí vášní, jsou vláčky. Takže občas jdu fotit mašiny někam k trati nebo na nádraží. Takže i to bych rád, zhodnotil do jednoho. Fotím na nástupištích na nádražích, ale i venku někde u pole vedle trati, takže i zoom dost využiju.

  Proč se sem obracím? Netuším, co by pro mě bylo lepší. Zda nějaká zrdcadlovka nebo bezzrdcadlovka. Trochu jsem projížděl net a docela mi do oka padli tyto stroje.:
  Canon EOS 4000D + přísluško
  https://bit.ly/2xoV1TV

  Nikon D3500 + přísluško
  https://bit.ly/2WKaxEE

  Olympus OM-D E-M10 Mark II + přísluško
  https://bit.ly/3br5EEr

  Panasonic Lumix DMC-G7 + přísluško
  https://bit.ly/2WMBeIG

  Tyto stroje mě celkem zaujali. Dal jsem si limit cca do 15-16 tisíc, víc, do toho investovat nechci..

  Díky za odpovědi..

Odpověď na: Nový fotoaparát
Osobní informace:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">