Poraďte prosím s výběrem foťáku < 20000 Kč

Úvodní stránka Fotofórum Jak vybrat digitální fotoaparát? Poraďte prosím s výběrem foťáku < 20000 Kč

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel MzM a poslední změna proběhla před 8 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Autor
    Příspěvky
    • #4807
      Erik Mikeska
      Host

      Dobrý den,
      sháním nový fotoaparát – zrcadlovku nebo systémový kompakt určený pro focení krajiny (denní i noční), sportu (především skalní lezení a bouldering) a zvířat. Jsem pokročilý amatér. Doma mám nějaké starší objektivy Nikon (na F55): Nikon Af Nikkor 70-300 mm f: 4-5,6 + Nikon Af Nikkor 28-80 mm f: 3,3 – 5,6. Dívál jsem se především po Olympus OMD Em 10 (II), Fujifilm FinePix X-Pro1, Fujifilm X-E1, Fujifilm X-E2, Fujifilm X-T10, zrcadlovkách Nikon, Canon a Pentax, ale klidně doporučte i jiné (s cenou do 20000 Kč, ale jestli to „stačí“, tak čím levnější srovnatelný, tím lepší – nepotřebuju zbytečně mnoho funkcí, které neovlivňují kvalitu fotek/videa). U foťáků – jen těl do 20000 Kč bych prozatím použil moje objektivy – zakoupením adaptéru a později bych koupil objektiv vhodný na dané tělo. Zajímá mě hlavně KVALITA fotek za všech podmínek a ZPRACOVÁNÍ přístroje. Budu rád za každou pomoc.
      Erik Mikeska

    • #4816
      MzM
      Host

      Složitá otázka. Možná stojí za úvahu bazarová D700, která se do 20000 už dá pořídit. Není to sice horká novinka, ale je to velmi povedený „fullframe“.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Téma ‚Poraďte prosím s výběrem foťáku < 20000 Kč’ nepřijímá nové odpovědi.