Výběr fotoaparátu

  • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel FLASH520 a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #25337
      Andrea
      Host

      Dobrý den,
      Chtěla bych si koupit zrcadlovku.. A chtěla bych znát Váš názor na tuhle : Canon EOS 200D černý + 18-55mm DC III + 75-300mm DC III
      Děkuji za odpověď

    • #25341
      Mýla
      Host

      DObrý den,

      doporučuji koupit raději novější objektivy: třeba Canon EOS 200D + 18-55 IS STM + 55-250 IS STM

    • #25363
      Andrea
      Host

      A můžu se zeptat čem je lepší?
      Děkuji za odpověď 🙂

    • #25368
      Mýla
      Host

      Verze IS STM má optickou stabilizaci, rychlejší autofokus a trochu lepší obrazovou kvalitu.

    • #25552
      Július
      Host

      Zdá sa, že si idete kúpiť svoju prvú zrkadlovku… Ja mám objektívy, ktoré píše pán 18-55 IS STM + 55-250 IS STM, objektívy DC, ktoré uvádzate vy sú bez optickej stabilizácie (IS), čo je dosť podstatná vec hlavne pri videách, ale aj pri fotení. STM je tichý a rýchly motorček zaostrovania, objektivy naozaj zaostrujú krásne ticho a rýchlo. 🙂 Po tom ako som fotil s objektívmy s STM so si skúsil objektívy bez STM a zaostrovanie mi prišlo nekonečne dlhé a hlučné.

    • #25814
      Andrea
      Host

      Dobrý den,
      Chtěla bych si koupit moji první zrcadlovku a přemýšlím jestli Canon nebo Nikon. Chtěla bych 18-55mm a nějaký teleobjektiv třeba 55-250mm můžete mi prosím poradit.
      Děkuji

    • #25868
      FLASH520
      Host

      Mě se váš výběr líbí. Je ideální pro začátečníky. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Téma ‚Výběr fotoaparátu’ nepřijímá nové odpovědi.