Web/řešení pro publikaci top fotografií

Úvodní stránka Fotofórum Nejrůznější otázky Web/řešení pro publikaci top fotografií

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Josef a poslední změna proběhla 4 týdny, 1 dnem.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #41011 Odpovědět
   Josef
   Host

   Ahoj / Dobrý den,

   Již delší dobu hledám nějakou platformu, pro publikaci top fotografií z mých cest po světě či dovolených. Nehledám galerii, spíše něco, kam bych nahrál například 5 nejlepších fotek z cesty pro potěšení případně pobavení ostatních.

   V průběhu roku jsem zkoušel 500px, flickr, zoneramu, 1x.com (kam bezplatným účtem nelze nahrávat, ale vypadá to jinak dobře).
   Mělo by to sloužit pro veřejnou prezentaci fotek a jednoduché sdílení (public web).
   Pokud by ten systém rovnou obsahoval například systém pro nákup fotografie, je to plus ale rozhodně to nemá nějak velkou váhu – neživím se focením a ani na tom nepotřebuji vydělávat. Bylo by to pouze malé a zanedbatelné plus.

   Díky za rekace a případné rady kam se ještě podívat po nějaké takovéhle platformě / webu.
   J.

  • #41049 Odpovědět
   Martin R.
   Host

   Top fotografie se nejlépe budou vyjímat na webu postaveném na vlastní doméně.

  • #41081 Odpovědět
   Josef
   Host

   Díky za tip. Ten sice mám (mám doma stroj s virtuálkami), ale nejsem web designer a nevím jak moc se pak dá takový soukromý web mezi jinými najít. Jakmile přidáme možnost hodnocení / komentování fotek už řešíte spam a spoustu věcí okolo. Tomu jsem se chtěl vyhnout.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpověď na téma: Web/řešení pro publikaci top fotografií
Informace o uživateli:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">