Zkušenosti při focení s dmovnicemi

Úvodní stránka Fotofórum Nejrůznější otázky Zkušenosti při focení s dmovnicemi

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Alan a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #39221 odpověď

    Alan

    Čaute všichni, chtěl bych Vas spíš požádat o nějaké rady a zkušenosti při focení s dymovnicemi. Fotil jsem poprvé a kvůli atmosfere v lehkém šeru což možná taky mělo vliv, ale jde o to, že jak mile začala dymovnice více doutnat měl jsem problém zaostřit. Přitom jsme drželi dým mimo tělo a tvář. Každopádně když už jsem zaostřil foťák měl dost problém y fotit.. Byl z toho normálně I pomalej a zasekanej 😁 samozřejmě jsem použil zámek ostření ale i přesto, že foťák držel ostření tam kam pár snímků předtím ostrilo v pohodě, tak i tak měl problém fotit.

    Nějaký rady pro příště určitě jsem s dymovnicemi nefotil naposled ale vzhledem k tomu jak rychle jsou pryč nechci příště moc záběru podělat 🙃 díky!

Odpověď na: Zkušenosti při focení s dmovnicemi
Osobní informace:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">