Canon Zoemini 2 – kapesní tiskárna k mobilu

Canon představil druhou generaci kapesní tiskárny Canon Zoemini 2. Umí tisknout na papíry o velikosti 5 x 7,6 cm nebo na kulaté nálepky o průměru 3,3 cm. Stát by měla kolem 3000 Kč…

Zatím jen text tiskové zprávy, tiskárnu snad brzy vyzkouším…

Canon uvádí novou Zoemini 2

Praha, 27. září 2022 – V době, kdy přibývá digitálních nebo rovnou virtuálních míst, má tištěná fotografie velkou sílu. Proto společnost Canon uvádí na trh další fototiskárnu Canon Zoemini 2. Při pouhých 177 g (tedy ještě lehčí než průměrný smartphone) je pohodlně kapesní.

Canon Zoemini 2
Canon Zoemini 2 na oficiálním snímku. Foto: Canon.cz

Díky rychlému nabíjení konektorem USB-C je toto zařízení plně nabito za 50 minut – o 40 minut rychleji než předchozí model Zoemini. A díky nové aplikaci Canon Mini Print můžete před vytištěním ke snímku přidat text, okraje, vtipné obrázky anebo vytvářet zábavné koláže.

Charmayne Chow, Product Marketing Specialist Canon Europe poznamenává: “Instantní fotografie zažívá již delší dobu obrovský rozmach. Většina fotografií, které pořizujeme, zůstane na digitálních a mobilních zařízeních, což význam tištěné fotografie jen posiluje. Tiskneme je, vystavíme si je, darujeme blízkým, protože nám připomínají hezké chvíle, zaslouží si to nejlepší zacházení. Věříme, že i nové funkce tiskárny ukáží, jak dobře se mohou světy digitální a tištěné fotografie vzájemně doplňovat.”

Canon Zoemini 2 – nový design pro intuitivní ovládání

Novinkou je barevný indikátor LED, který informuje o tom, kdy je zařízení zapnuto, kdy tiskne, zpracovává, chladí nebo pokud dojde papír. Výhodou je také odolnější hardware a elegantnější kovový vzhled, který je k dispozici v tmavě modré, perleťově bílé nebo růžovozlaté barvě.

Inspirace pro kreativitu a propojení díky novým funkcím aplikace
Nová aplikace Canon Mini Print nabízí personalizaci, sezónní a tematické vzory rámečků a samolepek. Funkce „dlaždicování“ umožňuje uživatelům poskládat větší plakát se 4 nebo 9 výtisky. Možnosti koláží a předseknutých samolepek pak přitáhnou celou rodinu k zapojení do scrapbookingu.

Canon Zoemini 2
Canon Zoemini 2 je tak trochu „na hraní“ a sloužit bude jako tiskárna k mobilním telefonům. Foto: Canon.cz

Bezproblémový tisk

Inovativní technologie ZINK™ (zkratka pro zero ink, tedy bez inkoustu) je plnobarevný tiskový systém Zoemini 2, díky kterému už nejsou třeba inkoustové kazety. Fotopapír Canon ZINK™ je pokryt mikrokrystaly, které reagují na zahřátí a mění snímky z mobilních zařízení na výtisky odolné proti rozmazání, vodě a roztržení.

V nabídce najdete tři typy fotopapíru: balení po 20 a 50 listech o velikosti 5 x 7,6 cm nebo 20 listech kulatých nálepek o průměru 3,3 cm k výzdobě alb, stěn a dárků.

Canon Zoemini 2:

  • K dispozici v tmavě modré, perleťově bílé nebo růžově zlaté barvě.
  • Kapesní velikost, váží jen 177 g.
  • Bezdrátové připojení.
  • Rychlejší nabití za 50 minut, díky USB C konektoru, a to i během tisku.
  • Nová barevná LED kontrolka, která indikuje aktuální stav.
Reklama

Připojte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*