Canon EF-S 18 135mm f/3.5-5.6 IS STM

Úvodní stránka Fotofórum Objektivy k zrcadlovkám Canon EF-S 18 135mm f/3.5-5.6 IS STM

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #5594
      alfons
      Host

      Dobrý den

      jaky mate nazor na …snímky na netu z nej se mi velice líbí má cenu v kombinaci s nikonem d100 ?

      Canon EF-S 18 135mm f/3.5-5.6 IS STM

      nebo poradíte jakej set pro zacatecnika co zacina fotit? precet ljsem si tady vse a z nikonu d3300 jsme se rothodl spise pro 100d dik

    • #5595
      alfons
      Host

      PS Rád bych doplnil, nevím kde se dela uprava prispevku, že bych rád fotil portrety doma venku a přirodu videl sem nikon 3300 a nejake sety a desne fotky u canonu mi přišli lepší…..nebo je lepsí 1100 ? bojim se aby nebyl moc mrnavej 🙂 no nejak se zacit musí casem mohu koupit drazci canon a objektivy zustanou klidne bych sel do dvou ale ty setove nic moc :/

    • #5596
      Jan Rybář
      Správce

      Dobrý den, ony rozdíl v kvalitě fotek mezi Canon 100D a Nikonem D3300 není v podstatě žádný, je o chlup více doporučuji tan Canon, protože se k němu dá snáze pořídit rozumný set tělo + 2 objektivy, obecně lidem doporučuji jít spíš cestou dvou „obyčejných“ setových objektivů, jednak je ten 18-55 skladnější, druhak lépe kreslí… Na druhou stranu to není rozdíl drastický a dramatický… Držím palce, JR

    • #5597
      alfons
      Host

      Díky na canon 100d jsem tedy rozhodnut a k tomu pevna 50ka videl sem krasne fotky z ní ale zase z te setové 18-55 moc nadsený nejsem chci neco na portrety krajinu zachytit ruch ulice a k te pevne 50 zvazuju tedy pro začátek co, ale jak vidim v rozumne cenové volby asi skoncim u te setove 18-55

    • #5598
      Jan Rybář
      Správce

      Ano, pevná padesátka je věc bezmála nezbytná, ale bez něčeho širšího to nejde, tedy klidně onu 18-55 – set i s druhým zoomem navíc bývá k mání za cenu jen mírně vyšší než tělo + 18-55, tedy zvažte… JR

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Téma ‚Canon EF-S 18 135mm f/3.5-5.6 IS STM’ nepřijímá nové odpovědi.