Canon EOS 100 D – objektiv

Úvodní stránka Fotofórum Jak vybrat digitální fotoaparát? Canon EOS 100 D – objektiv

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Jan Rybář a poslední změna proběhla před 5 roky.

 • Autor
  Příspěvky
 • #2413

  bahamontes
  Účastník

  Dobrý den, uvažuji o koupi Canon EOS 100 D, byla by to moje první zrcadlovka. Líbí se mi ve více recenzích, jen mi není jasné, jaký by měl být k němu druhý objektiv. Ve vaší recenzi doporučujete novější 18 – 55 mm STM, zároveň obecně radíte mít vždy ještě nějaký objektiv s dlouhým ohniskem. V nabídke k tomuto foťáku jsem našel např. 70 – 300 mm DC III, tedy zřejmě ještě ten starší typ, který nejspíš nemá stabilizaci apod. Existuje nějaký novější typ s podobným rozsahem? Pčedem díky za radu, Tomáš.

 • #2567

  romib
  Účastník

  Dobrý den, jaká je vhodná paměťová karta k tomuto fotoaparátu? Co byste doporučil pořídit? Děkuji. Romana

  • #2570

   Jan Rybář
   Moderátor

   Dobrý den, upřímně řečeno bych se s tím moc netrápil – já u karet a filtrů vždy radím to, čím se řídím často i já: nekupovat nejlevnější a zároveň nekupovat ty nejdražší (tj nejrychlejší…). Něco opravdu dražšího by se hodilo vlastně jen v případně, že se chystáte hodně fotit třeba sport – a chcete, aby foťák zvládl pořídit třeba 20 fotek za pár vteřin… JR

Téma ‚Canon EOS 100 D – objektiv’ nepřijímá nové odpovědi.