Canon EOS 100 D – objektiv

Úvodní stránka Fotofórum Jak vybrat digitální fotoaparát? Canon EOS 100 D – objektiv

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Autor
    Příspěvky
    • #2413
      bahamontes
      Účastník

      Dobrý den, uvažuji o koupi Canon EOS 100 D, byla by to moje první zrcadlovka. Líbí se mi ve více recenzích, jen mi není jasné, jaký by měl být k němu druhý objektiv. Ve vaší recenzi doporučujete novější 18 – 55 mm STM, zároveň obecně radíte mít vždy ještě nějaký objektiv s dlouhým ohniskem. V nabídke k tomuto foťáku jsem našel např. 70 – 300 mm DC III, tedy zřejmě ještě ten starší typ, který nejspíš nemá stabilizaci apod. Existuje nějaký novější typ s podobným rozsahem? Pčedem díky za radu, Tomáš.

    • #2567
      romib
      Účastník

      Dobrý den, jaká je vhodná paměťová karta k tomuto fotoaparátu? Co byste doporučil pořídit? Děkuji. Romana

      • #2570
        Jan Rybář
        Moderátor

        Dobrý den, upřímně řečeno bych se s tím moc netrápil – já u karet a filtrů vždy radím to, čím se řídím často i já: nekupovat nejlevnější a zároveň nekupovat ty nejdražší (tj nejrychlejší…). Něco opravdu dražšího by se hodilo vlastně jen v případně, že se chystáte hodně fotit třeba sport – a chcete, aby foťák zvládl pořídit třeba 20 fotek za pár vteřin… JR

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Téma ‚Canon EOS 100 D – objektiv’ nepřijímá nové odpovědi.