Canon EOS 1300D

  • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Petr a poslední změna proběhla před 6 roky a 3 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #12976
      Petr
      Host

      Dobrý den, i z finančních důvodů jsem se rozhodl koupit Canon EOS 1300D. Potřeboval bych poradit s jakým by to mělo být objektivem.
      Zatím bych fotit zejména takovou všeho chuť, příroda, sport atd. Později uvidím, co by mě zejména zajímalo. Tudíž by měl být objektiv asi tzv. univerzál. Vím, že to není optimální varianta, ale začít se nějak musí.

      Děkuji

    • #13008
      Jan Rybář
      Správce

      Petře, on ten objektiv je více méně dán setem, a pokud se nepletu, tak s touhle zrcadlovkou se prodává jako ten základní zoom starší verze 18-55 mm… Není špatná, stejně jako ten foťák, ale já spíš přece jen doporučuji mírně dražší stroje… Na druhou stranu jak říkáte, nějak se začít musí… Držím palce, JR

    • #13187
      Petr
      Host

      Děkuji za odpověď.

      V současnosti je na Alze poměrně velký výběr setů, např. s objektivem 18-55mm DC III + 75-300m DC III, EF-S 18-135mm IS, EF-S 18-55mm IS II + 10-18mm IS STM, Tamron 18-270mm F/3.5-6.3 a Tamron 18-200mm F3.5-6.3 Di II VC.

      Pokud by šlo doporučit konkrétní set, bylo by to pro mě fajn.

      Díky

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Téma ‚Canon EOS 1300D’ nepřijímá nové odpovědi.