Canon eos 77 D nebo 250D

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  bh69 a poslední změna proběhla před 4 měsíci, 2 týdny.

 • Autor
  Příspěvky
 • #29644

  Aneta

  Dobrý den,
  Prosím o radu, který z těchto foťáků by jste spíš doporučili?
  Zdá se mi, že 77 je o chlup lepší, i když je to starší model, než nový 250.
  Ale nevím jestli to tak opravdu je?
  Jestli je velký rozdíl mezi procesory digic 7 a 8?
  Nebo to video 4K jestli to je taková senzace?

  Díky moc za každou radu
  🙂

 • #29648

  Olda S.
  Účastník

  Jak oba aparáty fotí nevím, ale 77D bude mnohem lépe ovladatelný.

 • #29915

  Pavel

  250D je novější model, ale je to nižší řada. Má delší výdrž baterie a umí točit video ve 4K (což je dáno procesorem digic 8). To jsou dle mého názoru jediné dva plusy oproti modelu D77. Pokud nemáte potřebu točit video v 4K (upřímně v tom nevidím nic smysluplného) pak je dle mého názoru lepší volbou D77 a to včetně daleko lepšího a jednoduššího ovládání zmíněného Oldou S. D77 je také větší a těžší, i s tím je nutno počítat.

 • #30331

  bh69

  4K je navic hodne osizene – pouziva jenom stredovou cast snimace, takze vysledny crop je asi 2,6 ! To muze byt zajimave treba pro toceni zvirat (teleobjektiv se tak jeste “prodlouzi”), ale za cenu zvyseni pozadavku na stabilizaci a optiku. V praxi to muze dopadnout tak, ze vysledek nebude o nic detailnejsi nez fullhd video. osobne si myslim, ze 4K video je zbytecne a prinasi zatim vic problemu nez uzitku (uz jenom zvysene naroky na ulozeni dat a na vykon pocitace na zpracovani i prehravani ..).

Téma ‚Canon eos 77 D nebo 250D’ nepřijímá nové odpovědi.