Canon PowerShot G7 X Mark II, Panasonic Lumix DMC-FZ200 nebo Sony Alpha A5100?

Úvodní stránka Fotofórum Bezrcadlovky a jim podobné stroje – co je opravdu dobré? Canon PowerShot G7 X Mark II, Panasonic Lumix DMC-FZ200 nebo Sony Alpha A5100?

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Jan Rybář a poslední změna proběhla před 2 roky, 10 měsíci.

 • Autor
  Příspěvky
 • #8169

  Zuzana

  Prosím o radu, který z těchto kompaktů vybrat. Mám Panasonic Lumix FZ45 – fotím rodinu, děti, krajinu, dovolené, dětské besídky v přítmí sálu… – vše pro svou potřebu nebo pro potřebu školky. Využívám hodně i natáčení videa (kameru nemáme). Z těchto 3 se mi nejvíce zamlouvá ten, o kterém na těchto stránkách není zmínka, a to Panasonic FZ200. Líbí se mi cenou, výdrží baterie, kvalitním videem a zkušeností s touto značkou. Chápu, že nevýhodou může být stáří modelu. Dokážete mi prosím poradit? Děkuji.

 • #8174

  Jan Rybář
  Správce

  Dobrý den, máte pravdu, že značku Panasonic na stránkách moc nemám, oni tu nemají zastoupení a nedá se od nich skoro nic vypůjčit… Já už bych se tomu staršímu modelu spíš vyhnul, byť máte pravdu, že tak cena vypadá rozumně… Každopádně bych spíš doporučil ten Sony A5100, má větší čip, což se bude hodit při focení na oněch nevalně osvícených besídkách. A je to opravdu šikovný foťák… JR

Téma ‚Canon PowerShot G7 X Mark II, Panasonic Lumix DMC-FZ200 nebo Sony Alpha A5100?’ nepřijímá nové odpovědi.