Canon PowerShot G7X Mark II Vyladění barev a externí mikrofon

Domů Fotofórum Nastavení fotoaparátu Canon PowerShot G7X Mark II Vyladění barev a externí mikrofon

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Petr a poslední změna proběhla před 1 měsíc.

 • Autor
  Příspěvky
 • #29506 Odpověď

  Petr

  Dobrý den,
  mám Canon PowerShot G 7X MarkII a nedaří se mi vyladit barvy tak, aby odpovídaly zkutečnosti. Fotím své práce na bílém pozadí a i na šedém je patrné, že barvy trochu nesedí. Zkoušel jsem různě hýbat s vyvážením barev a expozicí, ale je dost těžké dostat barvy na reál. Vždy je tam lehký tón do modra nebo naopak do červena. Minulý Canon toto nedělal nebo ne tolik. Dalo by se to ještě nějak poladit nebo je to charakteristika foťáku?
  Ještě mám dotaz ohledně externího mikrofonu. Četl jsem, že se mikrofon nedá připojit, ale vstup na mikro usb tam je, tak by to snad mělo jít přes něj?
  Děkuji.

 • #29548 Odpověď

  Martin R.

  Použijte šedou tabulku. Mikrofon přes USB na 99,9% připojit nejde.

 • #29631 Odpověď

  Olda S.
  Účastník

  Mikrofon přes USB na 100 % připojit nejde. S barvami zkuste radu Martina, tj. nastavit vyvážení bílé podle neutrální šedé tabulky, ale nevím zda tento foťák tuto volbu má. Pokud to nepomůže, je nutné zapátrat v hlubinách nastavení foťáku, u většiny přístrojů lze provádět jemné korekce barev.

  • #29634 Odpověď

   Petr

   Děkuji za odpověď. Pokusím se ještě ty barvy vyladit.

Odpovědět: Canon PowerShot G7X Mark II Vyladění barev a externí mikrofon
Informace o Vás:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">