Canon + provlem s odpalovanim svetel

Úvodní stránka Fotofórum Nastavení fotoaparátu Canon + provlem s odpalovanim svetel

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Gabina a poslední změna proběhla před 1 měsícem.

 • Autor
  Příspěvky
 • #34444 odpověď

  Gabina

  Dobrý den, nějaký nápad na řešení níže popsaného problému?

  Mám Canon 500D, sadu studiových blesků opalované rádiovým odpalovačem. Vše bez problémů funkční a používané více než rok.

  Nyní po letní pauze nejsem schopna set zprovoznit. Světla se odpálí jen pokud.je.odpalovač mimo sáňky fotoaparátu. Jakmile ho nasadim, neblesknou. Takze ted mam odpalovac v ruce, vyfotim, světla blesknou. Ale pouze v rezimu portrétu – pro prvni foto, teprve potom odpaluje i v rezimu manualu. Asi je to nejaka blbost, mozna prestelovane nastaveni od nejakeho dobrodince, ale uz tyden nejsem schopna to vyřešit.

  Baterky ve vysilaci i prijmaci vymenene. Fotak v menu detekuje externi blesk, kdyz je.odpalovac v sankach, ale.hlasi nepřístupné menu. Testovaci tlacitko na vysilaci svetla neodpali.

  Nejaka rada?

  Dekuji Gabina

Odpověď na: Canon + provlem s odpalovanim svetel
Osobní informace:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">