Čím nahradit OLYMPUS E-PM2 černý + 14-42 mm II R??

Úvodní stránka Fotofórum Bezrcadlovky a jim podobné stroje – co je opravdu dobré? Čím nahradit OLYMPUS E-PM2 černý + 14-42 mm II R??

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Mýla a poslední změna proběhla před 2 roky, 8 měsíci.

 • Autor
  Příspěvky
 • #9956

  Barbora

  Dobrý den,
  ještě donedávna jsem byla velmi šťastným a spokojeným vlastníkem foťáku OLYMPUS E-PM2 černý + 14-42 mm II R, tato “krabička” se mnou vydržela neskutečné cesty, sníh, písek, mořskou sůl a pořád na ni byl spoleh. Bohužel po návratu do ČR se u mě moc neohřála a byla mi odcizena. 🙁

  Mohli by jste mi prosím poradit, čím tento fotoaparát nahradit? (Bohužel jsem jej nikde na netu nenašla v prodeji!)
  Jelikož jsem loni dokupovala ještě jeden objektiv Olympus, který teda stále mám.. Chtěla bych u této značky zůstat pokud možno.

  Velmi děkuji za rady!

 • #9961

  Olda S.
  Účastník

  Nahradit by to mohl jiný Olympus PEN – https://www.olympusobchod.cz/katalog/pen-069889. Objektivy Olympus s bajonetem micro 4/3 pasují i na Panasonic.

 • #10025

  Barbora

  Na verze PEN jsem se již dívala, ale mám strach z toho výklopného displeje.. Nedostane se tam při písek, sůl a pod a nepřestane to fungovat?
  Objektiv, který doma zůstal je tento: Olympus M. ZUIKO DIGITAL 40-150mm, nejsem si jistá, zda je kompatibilní s něčím jiným než Olympusem? 🙁

 • #10092

  Mýla

  Pasují na panasonicky, ale ty nemají stabilizovaný čip.

  Co třeba Olympus OM-D E-M10 Mark II + 14-42 mm II R?

Téma ‚Čím nahradit OLYMPUS E-PM2 černý + 14-42 mm II R??’ nepřijímá nové odpovědi.