Čím nahradit OLYMPUS E-PM2 černý + 14-42 mm II R??

Úvodní stránka Fotofórum Bezrcadlovky a jim podobné stroje – co je opravdu dobré? Čím nahradit OLYMPUS E-PM2 černý + 14-42 mm II R??

  • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Mýla a poslední změna proběhla před 6 roky a 11 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #9956
      Barbora
      Host

      Dobrý den,
      ještě donedávna jsem byla velmi šťastným a spokojeným vlastníkem foťáku OLYMPUS E-PM2 černý + 14-42 mm II R, tato „krabička“ se mnou vydržela neskutečné cesty, sníh, písek, mořskou sůl a pořád na ni byl spoleh. Bohužel po návratu do ČR se u mě moc neohřála a byla mi odcizena. 🙁

      Mohli by jste mi prosím poradit, čím tento fotoaparát nahradit? (Bohužel jsem jej nikde na netu nenašla v prodeji!)
      Jelikož jsem loni dokupovala ještě jeden objektiv Olympus, který teda stále mám.. Chtěla bych u této značky zůstat pokud možno.

      Velmi děkuji za rady!

    • #9961
      Olda S.
      Účastník

      Nahradit by to mohl jiný Olympus PEN – https://www.olympusobchod.cz/katalog/pen-069889. Objektivy Olympus s bajonetem micro 4/3 pasují i na Panasonic.

    • #10025
      Barbora
      Host

      Na verze PEN jsem se již dívala, ale mám strach z toho výklopného displeje.. Nedostane se tam při písek, sůl a pod a nepřestane to fungovat?
      Objektiv, který doma zůstal je tento: Olympus M. ZUIKO DIGITAL 40-150mm, nejsem si jistá, zda je kompatibilní s něčím jiným než Olympusem? 🙁

    • #10092
      Mýla
      Host

      Pasují na panasonicky, ale ty nemají stabilizovaný čip.

      Co třeba Olympus OM-D E-M10 Mark II + 14-42 mm II R?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Téma ‚Čím nahradit OLYMPUS E-PM2 černý + 14-42 mm II R??’ nepřijímá nové odpovědi.