Co vybrat pro natáčení videa, ale i kvalitní fotografie zejm portétů? 2018

Úvodní stránka Fotofórum Jak vybrat digitální fotoaparát? Co vybrat pro natáčení videa, ale i kvalitní fotografie zejm portétů? 2018

  • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Radim a poslední změna proběhla před 6 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #14057
      Radim
      Host

      Dobrý den,

      chtěl bych se zeptat jaký fotoaparát byste mi doporučili pro točení videa (fotit by měl umět taky 🙂 )

      aktuálně mám Gopro4 black, na které jsem točil/fotil všechny své zážitky k němu mám pořízený stabilizátor. => jsem spokojený, ale našetřil jsem další penízky a chtěl bych pro něj „kamaráda“ 🙂

      Nyní řeším otázku, zda toto gopro4 prodat včetně všeho příslušenství a koupit Gopro Fusion případně GOpro 6, nebo si gopro 4 s vybavením zanechat a investovat raději do zrcadlovky, kompaktu => který bude ideální pro video i fotografie.

      Chtěl bych aby to umělo 4K s 60FPS, případně 2,7K s 60FPS (gopro6 dává 4K s 60FPS), dotyk. display a hlavně to co neumí samotné gopro a to ostření, lepší záběry při šeru, večeru. Cena by měla být do 20.000 Kč.

      Použití zejména při cestování,. Prakticky každý měsíc létáme na prodloužené víkendy – pozor lowcost, jen s batohem (8kg max). čili beru ohled i na velikost.

      Četl jsem velikou chválu na Canon EOS 200D, recenze se spíše věnovaly fotografiím, co si myslíte o využití pro video?
      Doporučíte něco jiného?

      Vřelé díky za vaše reakce postřehy 🙂

      radim 29

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Téma ‚Co vybrat pro natáčení videa, ale i kvalitní fotografie zejm portétů? 2018’ nepřijímá nové odpovědi.