Fotoaparát/kamera pro celodenní časosběrná videa

Úvodní stránka Fotofórum Jak fotografovat to či ono Fotoaparát/kamera pro celodenní časosběrná videa

 • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel jerrry a poslední změna proběhla před 4 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #34701
   jerrry
   Host

   Dobrý den, pro nově vznikající projekt bych chtěl pořizovat trochu delší časosběrná videa (po dobu celého dne, případně i více dní, v noci nikoliv…). Zrcadlovku jsem zavrhl a zatím mám jako nejlepšího kandidáta GoPro kameru, nicméně aby mi někde na stativu vydržela snímat po celý den, musel bych to řešit napájením z nějaké powerbanky s trochu větší kapacitou. A tohle celé by asi bylo potřeba umístit do nějakého pouzdra (například kvůli nepříznivému počasí – natáčel bych hlavně venku). Případně mě napadlo nějaké zařízení podobné fotopasti, ale tam asi nebude žádná kvalitní optika.)

   Neřešil jste už někdo něco podobného? Vůbec nejlepší by bylo, kdyby existovalo nějaké zařízení, které bych mohl ovládat na dálku (zapnutí a vypnutí pořizování time-lapse), abych k tomu nemusel jezdit a mohl takhle snímat třeba 2 až 3 dny v kuse. Za případné tipy a rady díky 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Téma ‚Fotoaparát/kamera pro celodenní časosběrná videa’ nepřijímá nové odpovědi.