Fotoaparát, pro začátečníka, focení sport, pes, kompatibilita s mobilem,

Úvodní stránka Fotofórum Bezrcadlovky a jim podobné stroje – co je opravdu dobré? Fotoaparát, pro začátečníka, focení sport, pes, kompatibilita s mobilem,

 • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel S.N. a poslední změna proběhla před 7 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #9706
   S.N.
   Host

   Dobrý den, potřebovala bych poradit s výběrem fotoaparátu. Budu fotit převážně v přírodě, psi v pohybu, sport, malé děti atd. Přemýšlela jsem nad nějakou bezzrcadlovkou. Ideálně, aby měl fotoaparát hezké fotky na automat, ale když bude čas, tak bych si ráda zkusila něco nastavit. Velikost fotoaparátu nehraje roli. Hlavně aby měl hezčí foto, než má mobilní telefon. Jelikož jsem nikdy nefotila, nevím, jaké vlastnosti fotoaparátu by se mi mohli hodit, ani jaké parametry upřednostnit. Fotky budu prohlížet v počítači, maximálně z nich udělám nějaký kalendář, či obrázek na zeď. Cenu jsem si představovala kolem 15 tis a jediný požadavek, jaký mám, je propojení s mobilním telefonem. Díky moc za odpověď.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Téma ‚Fotoaparát, pro začátečníka, focení sport, pes, kompatibilita s mobilem,’ nepřijímá nové odpovědi.