Fotosoutěž

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Petr a poslední změna proběhla před 6 roky.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #15805
   Marek
   Host

   Dobrý den,
   fotím asi třik roky (hlavně při cestování, takže něco na způsob „reportážní“ fotografie) a rád bych se někam posunul, zajímalo by mě, jestli by bylo možné doporčit nějaké fotosoutěže nebo weby, kam jde nahrát fotky, aby člověk měl i nějakou jinou kritiku než v okruhu svých přátel. Nebráním se i zahraničním webům, které jsou v angličtině nebo francoužštině.
   Děkuji
   Marek

  • #16021
   Olda S.
   Účastník

   Slušné fotky bývají v galerii na Megapixelu. Bohužel kvalitní zpětná vazba se tam vyskytuje málokdy. Většina komentářů je typu “ Super“, „Skvělé“ , „Líbí“. Pouze občas se tam objeví věcný komentář od člověka, který tomu rozumí. Pro mě bylo z hlediska zpětné vazby nejpřínosnější nahrávat fotky na Spice foto. Bohužel, tento web už nefunguje.

  • #16091
   Petr
   Host

   Sice to je spíš takový mainstream a bude tam nejspíše i hodně balastu, ale objevil jsem server » https://gurushots.com/ «. Je to formou hry/soutěže. V nějakém omezeném čase (v řádu dní/týdnů) se tam objeví challange a uživatel musí nahrát fotku na dané téma. Témata jsou různá někdy obecná, někdy i vyloženě speciální (např. black and yellow, golden ratio, crazy costumes atd.). Uživatel také může hodnotit ostatní snímky. Ještě jsem to nezkusil, ale chystám se na to.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Téma ‚Fotosoutěž’ nepřijímá nové odpovědi.