Fotosoutěž

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Petr a poslední změna proběhla před 1 rokem, 4 měsíci.

 • Autor
  Příspěvky
 • #15805

  Marek

  Dobrý den,
  fotím asi třik roky (hlavně při cestování, takže něco na způsob “reportážní” fotografie) a rád bych se někam posunul, zajímalo by mě, jestli by bylo možné doporčit nějaké fotosoutěže nebo weby, kam jde nahrát fotky, aby člověk měl i nějakou jinou kritiku než v okruhu svých přátel. Nebráním se i zahraničním webům, které jsou v angličtině nebo francoužštině.
  Děkuji
  Marek

 • #16021

  Olda S.
  Účastník

  Slušné fotky bývají v galerii na Megapixelu. Bohužel kvalitní zpětná vazba se tam vyskytuje málokdy. Většina komentářů je typu ” Super”, “Skvělé” , “Líbí”. Pouze občas se tam objeví věcný komentář od člověka, který tomu rozumí. Pro mě bylo z hlediska zpětné vazby nejpřínosnější nahrávat fotky na Spice foto. Bohužel, tento web už nefunguje.

 • #16091

  Petr

  Sice to je spíš takový mainstream a bude tam nejspíše i hodně balastu, ale objevil jsem server » https://gurushots.com/ «. Je to formou hry/soutěže. V nějakém omezeném čase (v řádu dní/týdnů) se tam objeví challange a uživatel musí nahrát fotku na dané téma. Témata jsou různá někdy obecná, někdy i vyloženě speciální (např. black and yellow, golden ratio, crazy costumes atd.). Uživatel také může hodnotit ostatní snímky. Ještě jsem to nezkusil, ale chystám se na to.

Téma ‚Fotosoutěž’ nepřijímá nové odpovědi.