Jaký Fujifilm (E2, E2S, X-T10) v setu s 1 objektivem do 30 000Kč?

Úvodní stránka Fotofórum Jak vybrat digitální fotoaparát? Jaký Fujifilm (E2, E2S, X-T10) v setu s 1 objektivem do 30 000Kč?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #7628
      WhiteCrow
      Host

      Dobrý den,

      Chtěl bych vás poprosit o radu, který Fujifoto set (X-E2S,  X-E2, X-T10) s jedním objektivem do 30 000Kč mi ve výsledku poskytne nejlepší obrazovou kvalitu?

      Zaměřuji se především na focení v lese, noční fotky a focení mladších sourozenců.

    • #7638
      Jan Rybář
      Správce

      Dobrý den, obrazová kvalita bude dle mého v zásadě stejná, přinejmenším mezi E2 a E2s, čip je stejný, a jsem si skoro jist, že to platí pro X-T10. Klidně kupte tu starší X-E2, pokud se dá ještě sehnat za nějakou rozumnou cenu, k tomu setový 18-55mm a nic více netřeba řešit. Je možné, že Vám více sedne X-T10, ale já bych spíš volit X-E2…
      Držím palce,
      JR

    • #7642
      WhiteCrow
      Host

      Moc děkuji za rychlou odpověď.

      Nakonec jsem objednal X-E2S se slevovým kódem (-1 500Kč) který jsem objevil na stránce fujiklubu, set mě nakonec vyšel jen na 24 500Kč, což je o 2 500Kč méně než bych dal v Alze za set X-E2 (jen je škoda že ten už fujifoto.cz nemá v nabídce) 🙂

    • #7645
      Jan Rybář
      Správce

      Tak to blahopřeji, to je opravdu hodně dobrá cena!
      Tak ať se daří!

      JR

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Téma ‚Jaký Fujifilm (E2, E2S, X-T10) v setu s 1 objektivem do 30 000Kč?’ nepřijímá nové odpovědi.