Kompakt pro dítě

Označeno štítky: 

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Honzo a poslední změna proběhla před 2 roky a 2 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #85513
   Honza
   Host

   Dobrý den,
   dal jsem synkovi (4 roky) k dispozici starý kompak Canon cca před rokem a čas od času se k němu vrací, něco nafotí, rád si to pak prohlíží. Kompakt nicméně už dosloužil, tak začal používat mobil maminky, nicméně nepřijde nám to úplně nejlepší řešení. Přemýšlím tedy, že bych mu pořídil nějaký malý kompakt, ať má něco svého. Nemáte někdo zkušenost co má dítěti smysl pořídit/nejlépe ověřeno praxí :)? Osobně si myslím, že by stačil pevný objektiv, velký display (jak na focení, tak na přehrávání) a toť vše. Po prohlížení dostupných modelů mě ovšem napadá kacířská myšlenka, jestli starý mobil neposkytne ten samý komfort za míň peněz… Uvítám tedy zkušenost/úvahu na téma co má pro dítě funkčně smysl – jestli se v parametrech ubírám smysluplným směrem, případně i doporučení konkrétního modelu.

   Díky
   Honza

  • #85521
   Jan Rybář
   Správce

   Honzo, zdravím! Pokud by synkovi bylo o trochu víc, třeba alespoň 6, mělo by asi smysl koupit mu nějaký obyčejný kompaktík, ale můj osobní dojem (i z mých dvou dcer) je, že Vaše kacířská myšlenka je správná: on bude opravdu jen cvakat, ne fotit v pravém smyslu slova… Tedy pokud se Vám někde válí nějaký starší mobil, je to řešení opravdu nejrozumnější… U nás jsme ze skříně vylovili zapomenutý iPhone 6, dobili, aktualizovali a bylo… JR

  • #85547
   Honzo
   Host

   Honzo, děkuji za sdílení zkušenosti, utvrdilo mě to v tom, že půjdu touto cestou :). Honza

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Téma ‚Kompakt pro dítě’ nepřijímá nové odpovědi.