Kvalitní kompakt

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #6217
   Hana Hrdinová
   Host

   Dobrý den,
   jsem fotograf amatér. Abych se zdokonalila, přihlásila jsem se do kurzu. Focení mě chytlo a ráda bych fotila hlavně makro a krajinu. Nyní mám kompakt Canon Power Shot SX 210 IS.

   Uvažuji o koupi nového fotoaparátu. Ráda bych zvolila opět kompakt, který by umožňoval kvalitní fotografie podobně jako zrcadlovka. Jde mi tedy o dobrý kompakt za slušnou cenu. Dostala jsem tip na Sony Cyber Shot DSC-HX300. Zajímalo by mě, jaký máte na tuto volbu názor, případně, co byste mi doporučil. Čím více si pročítám různé recenze, tím více jsem zmatenější.

   Děkuji Vám za odpověď.
   Hanka

  • #6223
   Jan Rybář
   Správce

   Dobrý den, to je těžká otázka, protože já tyhle foťáky do cca 10 000 nemám moc zmapované, tedy nechci střílet od boku – ale něco opravdu schopného nahradit zrcadlovku (nebo bezzrcadlovku) se do této kategorie obvykle vleze dosti těžko… Mnohé nejobyčejnější kompakty dokáží držet více méně krok při dobrém světle, ale pak rychle ztrácejí dech… Tedy se omlouvám, že vlastně neumím poradit, čímkoliv od Sony se toho obvykle moc nepokazí, ale tento stroj neznám… J

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Téma ‚Kvalitní kompakt’ nepřijímá nové odpovědi.