Mám Sony aplha 6000, má cenu kupovat Canon 77D?

Úvodní stránka Fotofórum Jak vybrat digitální fotoaparát? Mám Sony aplha 6000, má cenu kupovat Canon 77D?

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel MzM a poslední změna proběhla před 4 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Autor
    Příspěvky
    • #33509
      Natálie K
      Host

      Dobrý den,
      před časem jsem si pořídila na cesty bezzrcadlovku Sony alpha 6000 s tím, že je mnohem kompaktnější než než zrcadlovka. Zároveň mám zrcadlovku Canon EOS 500D, která už ale zastarala. Fotila jsem s ní občas pro kamarády děti nebo sportnovní zápasy a pro rodinnou firmu portréty, produkty a prostory. Začala jsem se ohlížet po náhradě zdrcadlovky a uvažovala jsem nad Canon EOS 77D, ale papírově i podle některých recenzí je asi velmi podobná vlastnostmi zmíněné Sony 6000. Má význam si Canon EOS 77D kupovat nebo si ponechat jako APS-C pouze bezzrcadlovku? A možná časem pořídit pro mé účely Full Frame zrcadlovku?
      Děkuji předem za radu.
      Natálie

    • #33849
      MzM
      Host

      Podle mě si 77D proti Sony A6000 ničím nepomůžete. Teoreticky by mohla 77D mí větší výdrž baterie, tím ale veškeré výhody končí. Sony je technologicky o parník v předu.
      Zrcadlovky tak nějak končí a bezzrcadla je válcují na všech frontách…
      Jak by řekl „klasik“: Můžete se přít, můžete s tím i nesouhlasit, ale to je tak všechno, co s tím můžete dělat. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Téma ‚Mám Sony aplha 6000, má cenu kupovat Canon 77D?’ nepřijímá nové odpovědi.