Mám Sony aplha 6000, má cenu kupovat Canon 77D?

Úvodní stránka Fotofórum Jak vybrat digitální fotoaparát? Mám Sony aplha 6000, má cenu kupovat Canon 77D?

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  MzM a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 2 dny.

 • Autor
  Příspěvky
 • #33509 odpověď

  Natálie K

  Dobrý den,
  před časem jsem si pořídila na cesty bezzrcadlovku Sony alpha 6000 s tím, že je mnohem kompaktnější než než zrcadlovka. Zároveň mám zrcadlovku Canon EOS 500D, která už ale zastarala. Fotila jsem s ní občas pro kamarády děti nebo sportnovní zápasy a pro rodinnou firmu portréty, produkty a prostory. Začala jsem se ohlížet po náhradě zdrcadlovky a uvažovala jsem nad Canon EOS 77D, ale papírově i podle některých recenzí je asi velmi podobná vlastnostmi zmíněné Sony 6000. Má význam si Canon EOS 77D kupovat nebo si ponechat jako APS-C pouze bezzrcadlovku? A možná časem pořídit pro mé účely Full Frame zrcadlovku?
  Děkuji předem za radu.
  Natálie

 • #33849 odpověď

  MzM

  Podle mě si 77D proti Sony A6000 ničím nepomůžete. Teoreticky by mohla 77D mí větší výdrž baterie, tím ale veškeré výhody končí. Sony je technologicky o parník v předu.
  Zrcadlovky tak nějak končí a bezzrcadla je válcují na všech frontách…
  Jak by řekl “klasik”: Můžete se přít, můžete s tím i nesouhlasit, ale to je tak všechno, co s tím můžete dělat. 🙂

Odpověď na: Mám Sony aplha 6000, má cenu kupovat Canon 77D?
Osobní informace:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">