nazor na sigma-17-70mm-f2-8-4-5-dc-mac

Úvodní stránka Fotofórum Objektivy k zrcadlovkám nazor na sigma-17-70mm-f2-8-4-5-dc-mac

  • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel lenka vostra a poslední změna proběhla před 8 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #5707
      lenka vostra
      Host

      DObrý den

      Mám 100 d s 50kou a 18-55stm a volim ted neco na dalku portret krajina nekdo mi doporucil -sigma-17-70mm-f2-8-4-5-dc-macro nahradí v pohodě do dálky?

      blizko mám 50kou a 18-55stm pokryté prý dobře fotí i dokumentarne na 85mm dekuji

    • #5708
      lenka vostra
      Host

      popř levnejsi alternativu 🙂

    • #5709
      Jan Rybář
      Správce

      Dobrý den, tu sigmu bohužel osobně neznám, tedy nemůžu soudit, ale rozsahem, řekl bych, Vás úplně nepokryje – občas se prostě hodí ta opravdu poměrně dlouhá „setová“ skla typu 55-250mm, tedy spíš bych řekl, abyste se díval i tímto směrem… Držím palce, JR

    • #5711
      lenka vostra
      Host

      dekuji takze treba Objektiv Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM

    • #5712
      Jan Rybář
      Správce

      Ano, to je dobrá volba… JR

    • #5814
      lenka vostra
      Host

      Děkuji. jeste se zeptám, kde ho koupit nejak rozumnou cenou??

      http://objektivy.heureka.cz/canon-ef-s-55-250mm-f-4-5_6-is-stm/#c

      tady je proboha od 5 tisic kc az po skoro 9 :)))

    • #5815
      Jan Rybář
      Správce

      Obecně je dobré vynechat nejlacinější nabídky, často to jsou různé divoké zahraniční e-shopy a pátral bych po nejlevnějších nabídkách solidních e-shopů… Tady je nejlevnější z těch, s nimiž mám osobní zkušenost, magafoto.cz (kdysi, před dávnými lety, jeden z top hráčů na trhu, tedy snad i dnes zafunguje…)
      JR

    • #5817
      lenka vostra
      Host

      Dekuji zkusim mega 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
  • Téma ‚nazor na sigma-17-70mm-f2-8-4-5-dc-mac’ nepřijímá nové odpovědi.