Nikon D3400 – alternativa

Úvodní stránka Fotofórum Jak vybrat digitální fotoaparát? Nikon D3400 – alternativa

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Štěpán a poslední změna proběhla před 6 roky.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #15380
   Štěpán
   Host

   Dobrý den,
   chtěl bych si koupit fotoaparát na dělání hezkých fotek z cestování,… Chtěl bych zrcadlovku s tím, že bych chtěl k focení čichnout trochu víc a zdokonalovat se ve focení.
   Když jsem si prošel nějaké články tady i někde jinde, tak se mi zalíbil Nikon D3400. Na e-shopech bývá v setu s objektivem za cca 11 500kč, což je pro můj studentský rozpčet únosná cena. Ale zároveň bych nerad koupil něco, co za to nestojí, nebo kdyby bylo lepší koupit něco jiného ve stejné cenové kategorii.
   Proto bych se rád zeptal, jestli je Nikon D3400 dobrá volba a jestli objektivy, které k němu bývají jsou dostačující a jestli není jiná možnost vhodnější.

   Děkuji za vaše rady a tipy 🙂

  • #15390
   Mýla
   Host

   Nikon d3400 je skvělá volba. V dané cenové kategorii možná nejlépší. Problémem může být jen nižší možnost kontroly fotoaparátu. Nemá třeba dotykový vyklápěcí display.

   Setový objektiv je zcela ok. 🙂

  • #15397
   Štěpán
   Host

   Díky za odezvu,
   nedostatku displeje si jsem vědom, ale myslím, že to pro mě nebude tak omezující :-). Snad se bude s D3400 dobře fotit, těším se až začnu 🙂

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Téma ‚Nikon D3400 – alternativa’ nepřijímá nové odpovědi.