Nikon D3400 – alternativa

Úvodní stránka Fotofórum Jak vybrat digitální fotoaparát? Nikon D3400 – alternativa

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Štěpán a poslední změna proběhla před 1 rokem, 8 měsíci.

 • Autor
  Příspěvky
 • #15380

  Štěpán

  Dobrý den,
  chtěl bych si koupit fotoaparát na dělání hezkých fotek z cestování,… Chtěl bych zrcadlovku s tím, že bych chtěl k focení čichnout trochu víc a zdokonalovat se ve focení.
  Když jsem si prošel nějaké články tady i někde jinde, tak se mi zalíbil Nikon D3400. Na e-shopech bývá v setu s objektivem za cca 11 500kč, což je pro můj studentský rozpčet únosná cena. Ale zároveň bych nerad koupil něco, co za to nestojí, nebo kdyby bylo lepší koupit něco jiného ve stejné cenové kategorii.
  Proto bych se rád zeptal, jestli je Nikon D3400 dobrá volba a jestli objektivy, které k němu bývají jsou dostačující a jestli není jiná možnost vhodnější.

  Děkuji za vaše rady a tipy 🙂

 • #15390

  Mýla

  Nikon d3400 je skvělá volba. V dané cenové kategorii možná nejlépší. Problémem může být jen nižší možnost kontroly fotoaparátu. Nemá třeba dotykový vyklápěcí display.

  Setový objektiv je zcela ok. 🙂

 • #15397

  Štěpán

  Díky za odezvu,
  nedostatku displeje si jsem vědom, ale myslím, že to pro mě nebude tak omezující :-). Snad se bude s D3400 dobře fotit, těším se až začnu 🙂

Téma ‚Nikon D3400 – alternativa’ nepřijímá nové odpovědi.