objektiv 18-55 versus 16-50 /Fuji/

Úvodní stránka Fotofórum Objektivy k zrcadlovkám objektiv 18-55 versus 16-50 /Fuji/

  • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Inka a poslední změna proběhla před 6 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #13195
      Inka
      Host

      Dobrý den, jsem naprostý začátečník. Fotím ráda, hlavně přírodu, památky, ale i lidi, rodinu. Dosud fotím asi 4 roky na Fuji Fine Pix X20. Stačí mi, ale přeci jen bych se chtěla posunout dál, tzn. mít lepší objektiv a hlavně bych ráda měla otočný LSD displej /v mém věku se již nedoporučuje jít do kleku, když chci vyfotit kytičky z blízka, už bych nemusela vstát:-)
      Čtu vaše recenze. U Fujifilm X-T20 uvádíte, že lepší-pořádný objektiv je 18-55.
      A teď se omlouvám, nerozumím jedné věci. Pokud bych se rozhodla /uvažuji o tom/, koupit si digitální zrcadlovku /Nicon, Canon/ je objektiv 18-55 pro tyto zrcadlovky také super, nebo jste to psal jen o objektivu Fuji???
      Jsem fakt amatér, ale chtěla bych se věnovat fotografování více a něco se naučit.
      Děkuji za odpověď

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Téma ‚objektiv 18-55 versus 16-50 /Fuji/’ nepřijímá nové odpovědi.