Objektiv Canon EF 70-300 mm F4-5.6 IS II USM

Úvodní stránka Fotofórum Objektivy k zrcadlovkám Objektiv Canon EF 70-300 mm F4-5.6 IS II USM

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Autor
    Příspěvky
    • #13466
      Eva V.
      Host

      Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o radu. Pořídila jsem si Canon 77D s objektivem EF 50mm L USM, a chtěla bych si k tomu dokoupit druhý objektiv. Líbí se mi Canon EF 70-300 mm F4-5.6 IS II USM. Fotím rodinu, děti – sport, ale foťák používám k focení v práci, kde potřebuji vyfotit například náměstí z výšky nebo naopak detail dlážděného chodníku apod. A hledám něco vyhovujícího. S tím objektivem, co mám jsem spokojená, ale nepokryje to vše, co potřebuji. A k tomu hledám druhý objektiv. Zajímal by mne Váš názor na výše zmiňovaný objektiv, případně doporučení jiného objektivu. Děkuji moc. Eva

    • #13472
      Jan Rybář
      Správce

      Evo, zdravím – pevná padesátka je rozhodně skvělá věc, stejně tak ten „delší“ objektiv je patrně rozumný, ale obecně platí, ač to zní hodně nudně, že se nedá být bez takového toho širokého rozsahu á la 18-55 mm. Bez něj prostě nevyfotíte rodinu, výlet, kohokoliv v bytě atp… Ideální bylo koupit objektiv hned s tělem, bylo by to levnější, ale stalo se, zkrátka tedy dokupte buď nějaký canonový (á la 18-55, případně 18-105), případně něco od Sigmy (zatím jsem nezkoušel…) JR

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Téma ‚Objektiv Canon EF 70-300 mm F4-5.6 IS II USM’ nepřijímá nové odpovědi.