Olympus E-PL 9 nebo OM-D E-M10 mark ii

Domů Fotofórum Bezrcadlovky a jim podobné stroje – co je opravdu dobré? Olympus E-PL 9 nebo OM-D E-M10 mark ii

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Martin R. a poslední změna proběhla před 2 měsíců, 4 týdnů.

• Autor

Maria

Dobrý den,
    doma mám Nikon D3100 a hledam neco, co muzu mit u sebe kdykoli a nebude to velká zátez navic jako zrcadlovka. Našla jsem si tyto dve bezzrcadlovky a ted vaham kterou vybrat. (E-PL9 a OM-D E-M10 mark ii)
    Fotim hlavne portrety a krajiny, ale jde mi hlavne o to, aby fotak nezabiral moc mista pri cestovani a rychle reagoval, kdyz ho rychle budu potrebovat.
    Prosim o radu 🙂
    Diky

Mýla

Dobrý den,

obrazová kvalita bude stejná. Doporučil bych spíše em10… lepší stabilizace + hledačekm. Dokupte si, klidně s druhé ruky, 45 mm 1.8. Portréty budou skvělé.

Martin R.

Fotit budou stejně, já osobně bych bral spíše OM10, ale dámě bude slušet více EPL9. Při rozhodování neopomíjejte i konkurenci, podívejte se také na Panasonic Lumix GX80, příp. i na na GX9.

Téma ‘Olympus E-PL 9 nebo OM-D E-M10 mark ii’ je pro vkládání nových příspěvků uzavřené.