Pentax K-70

Označeno štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Karel a poslední změna proběhla před 2 roky, 8 měsíci.

 • Autor
  Příspěvky
 • #9068

  Miloš

  Dobrý den, pane Rybář,

  předem děkuji za vaše skvělé stránky. Rád bych se zeptal, zda už jste nějak pokročil s hledáním někoho, kdo by Vám půjčil Pentax K-70 k testu? Velice by mě zajímalo porovnaní této zrcadlovky s Canon 760d a Nikon D5500. Děkuji.

  S pozdravem

  Miloš

 • #9076

  Jan Rybář
  Správce

  Miloši, zdravím Vás, bohužel ne, před cca 2 týdny jsem se znovu ptal místního zastoupení a na půjčování zatím nic nemají, časem snad vyřeším….
  Mějte se, JR

 • #9298

  Karel

  Jestli opravdu chcete otestovat Pentaxe, tak se to dá udělat přes velkoobchodníky s bazarem, zde si koupíte fotoaparát s objektivem a oni vám garantují možnost vrácení do 14 dnů, pokud zboží vrátíte ve stejném stavu, samozřejmě to jde udělat úplně s novým zboží, kde je to zákonem dáno, ale u toho bazarového se aspoň nemusí člověk bát, že ho moc ohmatá (Pentax je z dost kvalitního materiálu, tak tam to nehrozí) a že se budou cukat, že jste s ním udělal moc fotek a dočasná investice je nižší.

Téma ‚Pentax K-70’ nepřijímá nové odpovědi.