Polarr

Označeno štítky: 

  • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel zdenek a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #32197
      Iveta
      Host

      Dobrý den, stáhla jsem si aplikaci Polarr do telefonu ( IPhone ) a zaplatila měsíční předplatné. Měly by mi tedy fungovat všechny možné styly úprav. Ve chvíli, kdy chci provádět úpravu v sekci Overlays PRO, tak mi to nejde uložit. Jde mi uložit pouze jedna fotka za den a to pomocí free verze. Mám ale přece zaplacené měsíční předplatné. Když kliknu na dokoupení tak mi to hlásí, že už mám na měsíc zaplacené. Proč mi to tedy nejde ukládat prosím? Jsem bezradná. Předem děkuji za odpověď.

    • #32199
      Jan Rybář
      Správce

      Iveto, zdravím, já bohužel na webu testuji jen verzi zdarma, tedy placenou jsem nikdy nezkoušel… Ale pokud něco nefunguje, zkuste jim napsat, v minulosti komunikovali velmi solidně. Případně to zkuste rozběhnout na počítači, i tam by měla licence platit, a třeba se to nějak „prošťouchne“… Držím palce, JR

    • #33187
      zdenek
      Host

      dobry den chtěl bych se zeptat proc mi polarr nechce nacist fotky z nikon d7500 ?
      nenačte ani z jiného fotoaparatu a nevim proc
      moc dekuji za jakoukoli radu

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Téma ‚Polarr’ nepřijímá nové odpovědi.