Pomoc s výběrem – foťák s automatickým wifi uploadem

Úvodní stránka Fotofórum Jak vybrat digitální fotoaparát? Pomoc s výběrem – foťák s automatickým wifi uploadem

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Tomáš a poslední změna proběhla před 6 měsíci, 3 týdny.

 • Autor
  Příspěvky
 • #28238

  Tomáš

  Dobrý den,
  řeším ulehčení práce kolegům, kteří pro kontrolu kvality fotí bedny s výrobky před odesláním k zákazníkům, resp. před naskladnění. Dneska to děláme kdejakým kompaktem (máme celkem prašné prostředí) za pár tisíc. Problém je, že pak někdo musí v určitých intervalech vzít SD kartu, napojit na PC a stáhnout fotky. Nyní chceme, aby fotky byly na souborovém serveru k dispozici ještě před tím, než bedna odejde do skladu, což de facto vyžaduje online přenos.

  A tak hledám vhodný fotoaparát, na nějž mám prakticky jen tři podmínky – přijatelná cena, jednoduchost obsluhy a to nejdůležitější: schopnost připojit se do zabezpečené wifi sítě a automaticky odeslat fotku do určitého adresáře na souborovém serveru, popřípadě cloudu.

  Viděl jsem modely s wifi, ale většinou šlo o synchronizaci “na vyžádání”, proto prosím o tipy.

  Děkuji

 • #28263

  MzM

  A telefon by to nezvládl?

 • #28348

  Mýla

  Mobil lze nastavit tak, že uploaduje na google fotky….

 • #28432

  Tomáš

  S telefonem je specifická potíž – firemní politika nedovolí telefonu připojení na wifi a datový tarif taky nikdo neschválí. Proto se dívám po foťácích

Téma ‚Pomoc s výběrem – foťák s automatickým wifi uploadem’ nepřijímá nové odpovědi.