Sony Alpha 6000 x Olympus OM-DE-M10 x Fujifilm X-A2

Úvodní stránka Fotofórum Jak vybrat digitální fotoaparát? Sony Alpha 6000 x Olympus OM-DE-M10 x Fujifilm X-A2

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Jan Rybář a poslední změna proběhla před 2 roky, 10 měsíci.

• Autor

Petra

Dobrý den,
    Neumím se rozhodnout- chci „bezzrcadlovku“, hodně cestuji, fotím ráda hlavně krajinu, portréty při ztížených světelných podmínkách a se zrcadlovkou se mi nechce tahat.
    Váhám mezi Sony Alpha 6000, (tady jsem nadšená z lehkosti), Olympus OM-D E-M10 Mark II (stabilizace obrazu, dotyková obrazovka, rychlost) a Fujifilm X-A2 (nejlepší barvy)
    Všechny vaše recenze jsem si přečetla, ale stejně se neumím rozhodnout. Poradíte?
    Diky moc
    Petra

Jan Rybář
    Správce

Dobrý den, to je opravdu těžká volba – já bych z těchto tří patrně bral asi ten Sony A6000, to je přece jen mírně pořádnější foťák než ta Fujina, ale ani tou nic nepozíte, ba obrázky opravdu z ní možná polezou i o chlup nejlepší… JR

Téma ‚Sony Alpha 6000 x Olympus OM-DE-M10 x Fujifilm X-A2’ nepřijímá nové odpovědi.