Výběr fotoaparátu

Domů Fotofórum Jak vybrat digitální fotoaparát? Výběr fotoaparátu

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  FLASH520 a poslední změna proběhla před 2 měsíců, 2 týdnů.

• Autor

Andrea

Dobrý den,
    Chtěla bych si koupit zrcadlovku.. A chtěla bych znát Váš názor na tuhle : Canon EOS 200D černý + 18-55mm DC III + 75-300mm DC III
    Děkuji za odpověď

Mýla

DObrý den,

doporučuji koupit raději novější objektivy: třeba Canon EOS 200D + 18-55 IS STM + 55-250 IS STM

Andrea

A můžu se zeptat čem je lepší?
    Děkuji za odpověď 🙂

Mýla

Verze IS STM má optickou stabilizaci, rychlejší autofokus a trochu lepší obrazovou kvalitu.

Július

Zdá sa, že si idete kúpiť svoju prvú zrkadlovku… Ja mám objektívy, ktoré píše pán 18-55 IS STM + 55-250 IS STM, objektívy DC, ktoré uvádzate vy sú bez optickej stabilizácie (IS), čo je dosť podstatná vec hlavne pri videách, ale aj pri fotení. STM je tichý a rýchly motorček zaostrovania, objektivy naozaj zaostrujú krásne ticho a rýchlo. 🙂 Po tom ako som fotil s objektívmy s STM so si skúsil objektívy bez STM a zaostrovanie mi prišlo nekonečne dlhé a hlučné.

Andrea

Dobrý den,
    Chtěla bych si koupit moji první zrcadlovku a přemýšlím jestli Canon nebo Nikon. Chtěla bych 18-55mm a nějaký teleobjektiv třeba 55-250mm můžete mi prosím poradit.
    Děkuji

FLASH520

Mě se váš výběr líbí. Je ideální pro začátečníky. 🙂

Téma ‘Výběr fotoaparátu’ je pro vkládání nových příspěvků uzavřené.