Výběr fotoaparátu

Domů Fotofórum Nejrůznější otázky Výběr fotoaparátu

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Mýla a poslední změna proběhla před 1 týden, 3 dny.

 • Autor
  Příspěvky
 • #26037 Odpověď

  Jitka

  Dobrý den,

  ráda bych se poradila o výběru fotoaparátu. Jsem úplný začátečník, ráda bych fotila zejména na tanečních soutěžích tzn. v interiéru, pohyb na parketu. Rozhoduji se mezi compaktem a zrcadlovkou. Někdo říká, že na toto prostředí jedině zrcadlovka, že z compaktu jsou stejné fotky jako z mobilu. Někdo zase, že zrcadlovka pro amatéry začátečníky fakt není. takže nevím do čeho jít.

  Dostala jsem toto doporučení = Canon eos 600d s objektivem 50mm 1,8 nebo Sony CyberShot DSC-RX100. Nevím co z toho zvolit?
  Děkuji za odpověď

 • #26114 Odpověď

  Martin R.

  Do těchto podmínek bude zrcadlovka určitě lepší. Obávám se, že i Canon EOS 600 bude mít co dělat.

  To, že z kompaktu lezou stejné fotky jako z mobilu platí pouze částečně. Existují kompakty, třeba zmíněný Sony RX100 nebo Panasonic LX100, které fotí až překvapivě dobře, ale na taneční soutěže to asi nebude.

 • #26218 Odpověď

  Mýla

  Dobrý den!

  Zde bych doporučil minimálně senzor velikosti APS-C. Jaký máte rozpočet?

  Mýla

Odpovědět: Výběr fotoaparátu
Informace o Vás:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">