Výběr fotoaparátu

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Mýla a poslední změna proběhla před 6 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Autor
    Příspěvky
    • #13061
      Tomáš Karásek
      Host

      Dobrý den,

      rád bych se Vás zeptal o radu ohledně výběru fotoaparátu.

      Rozhoduji se mezi fotoaparáty CSC a klasickou zrcadlovkou, přičemž na značce a hmotnosti mi zas až tak nezáleží, ale pokud jsou CSC srovnatelné z hlediska kvality, atd. se zrcadlovkami, tak bych raději volil CSC, ale nechám si poradit.

      Fotoaparát by jsem využíval k pracovním účelům, tzn. focení celkových interiérových schodišť a zábradlí, plus pak jejich detaily k inzerci na e-shopu a webu (madla, úchopy, sloupky, kovové pruty, detaily spojů, vzorky…). Sekundární aktivitou by pak byly rekreační účely jako dovolená, atd.

      Co se týče fotografických znalostí, tak jsem začátečník, fotím akorát mobilem a klasickým kompaktem, bez výměny objektivů. Tudíž by to byla moje první zrcadlovka/CSC.

      Cena za tělo fotoaparátu se měla pohybovat okolo 25 000 Kč. Rád bych pak koupil fotoaparát v setu s objektivem.

      V minulých týdnech jsem navštívil společnost Megapixel, která mi doporučila Sony Alpha 7.

      Děkuji Vám za odpověď ohledně výběru fotoaparátu.

      S pozdravem,
      Tomáš Karásek.

    • #13076
      Mýla
      Host

      Dobrý den, poradili Vám dobře, zvážil bych však ještě NIKON D5600, fotí podobně, možná dokonce trochu lépe, je levnější a především má levnější optiku.

      Mýla

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Téma ‚Výběr fotoaparátu’ nepřijímá nové odpovědi.