Výběr fotoaparátu kolem 15 000 Kč

Úvodní stránka Fotofórum Jak vybrat digitální fotoaparát? Výběr fotoaparátu kolem 15 000 Kč

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Filip a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 1 týdnem.

 • Autor
  Příspěvky
 • #36655 odpověď

  Filip

  Ahoj, už asi tak dva týdny se probírám různými recenzemi fotoaparátů v již zmíněné cenové relaci. Z toho celku mně vyšly 3 kandidáti a prostě nevím který.

  1. Nikon d5600
  2. Canon EOS 250d
  3. Canon M50

  Všechny mají stejně Mpx, takže obrazová kvalita by měla být stejná. Ten fotoaparát bude můj první vážnější a ještě úplně nevím, který směr mě bude táhnout, jestli točit video nebo fotografovat. Ale spíše mě zajímá otázka na video u Nikonu 1080p se 60 snímky za vteřinu je fajn a myslím, že by to mohlo stačit, ale setkal jsem se s názory, že na Nikon nejde nic moc pěkného natočit.
  Dále mě zajímá počet ostřících bodů, jak fungují na canonu 250d? Pouze jeden je křížový, jde s tím dobře ostřit? A dále jsem našel, že M 50 má jeden ostřící bod, ale jde ho přesunovat, takže tím, že si bod dám kam chci to trumfne Nikona se 39 body? Pro Nikon totiž při srovnání hrajou pouze ty body a pokud to tak bude, tak pro mě bude asi nejlepší M50.
  A poslední dotaz směřuje k setům, který je pro daný fotoaparát nejvýhodnější?
  Jak byste to vyřešili vy?

Odpověď na: Výběr fotoaparátu kolem 15 000 Kč
Osobní informace:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">