Výběr fotoaparátu kolem 15 000 Kč

Úvodní stránka Fotofórum Jak vybrat digitální fotoaparát? Výběr fotoaparátu kolem 15 000 Kč

  • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Filip a poslední změna proběhla před 4 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #36655
      Filip
      Host

      Ahoj, už asi tak dva týdny se probírám různými recenzemi fotoaparátů v již zmíněné cenové relaci. Z toho celku mně vyšly 3 kandidáti a prostě nevím který.

      1. Nikon d5600
      2. Canon EOS 250d
      3. Canon M50

      Všechny mají stejně Mpx, takže obrazová kvalita by měla být stejná. Ten fotoaparát bude můj první vážnější a ještě úplně nevím, který směr mě bude táhnout, jestli točit video nebo fotografovat. Ale spíše mě zajímá otázka na video u Nikonu 1080p se 60 snímky za vteřinu je fajn a myslím, že by to mohlo stačit, ale setkal jsem se s názory, že na Nikon nejde nic moc pěkného natočit.
      Dále mě zajímá počet ostřících bodů, jak fungují na canonu 250d? Pouze jeden je křížový, jde s tím dobře ostřit? A dále jsem našel, že M 50 má jeden ostřící bod, ale jde ho přesunovat, takže tím, že si bod dám kam chci to trumfne Nikona se 39 body? Pro Nikon totiž při srovnání hrajou pouze ty body a pokud to tak bude, tak pro mě bude asi nejlepší M50.
      A poslední dotaz směřuje k setům, který je pro daný fotoaparát nejvýhodnější?
      Jak byste to vyřešili vy?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Téma ‚Výběr fotoaparátu kolem 15 000 Kč’ nepřijímá nové odpovědi.