Výběr zrcadlovky

  • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Miloš a poslední změna proběhla před 6 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #12682
      Miloš
      Host

      Dobrý den. Stále váhám nad koupí: Canon EOS 200D, proto mám na vás ještě pár dotazů. ,,200″ má automatické čištění snímače? Nikon 3400D prý tuto funkci nemá? Dodává Canon spolu s fotoaparátem nějaký základní softwarare pro PC? Mám na mysli něco podobného jako od Olympus Master 1 (2) a popřípadě vaš názor na tento software. V současnosti mám Panasonic FZ 38 a dodávaný Photo fan studio je oproti Olypus master děs běs. A v porovnání některých dalších věcí FZ vs Olympus 720UZ, např hledáček bych mohl poračovat. Koupí Canonu EOS 200D bych si chtěl výrazně polepšit oproti již zmíněnému FZ 38. Bude tomu tak? Dále by mě zajímalo jestli jako základ opravdu stačí ,,seťák 18-55″ nebo je lepší rovnou koupě nějakého objetivu s větším rozsahem ohniskové vzdálenosti. U FZ 38 jsem časem zjistil, že fotky bez většího přiblížení zoomem byly o mnoho lepší. Dělá Canon EOS 200D i panoramatické záběry? Zde na fóru jsem se dočetl, že ,,200″ má špatné JPEGy (horší než Nikon 3400)? Jaký je nejlepší poměr stran pro fotografie: 3:2 nebo 4:3? Nezlobte se, že jsem vás zahrnul spoustou různorodých otázek v této sekci, ale nevěděl jsem kam tyto dotazy přesně směrovat. Budu se těšit na odpověďi. Zdraví vás Miloš

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Téma ‚Výběr zrcadlovky’ nepřijímá nové odpovědi.