Výběr zrcadlovky

Označeno štítky: ,

  • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Mýla a poslední změna proběhla před 5 roky a 4 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #19604
      Víťa P
      Host

      Dobrý den,chtěl bych si pořídit zrcadlovku a teď se rozhoduji mezi : NIKON D 5600 + 18-140 mm f/3,5-5,6 G ED VR
      CANON EOS 77D +EF-S 18 – 135mm f/3,5-5,6 IS USM
      Je to asi věčné téma ale zajímalo by mě jestli je mezi nimi rozdíl,na stránkách Megapixelu v porovnání obrazové kvality mi příjde že CANON má lepší bílou a NIKON zase jasnější vykreslení písma.
      Samozřejmě to je viděno mýma očima.
      Prosím o Vaš názor.
      Díky

    • #19619
      Jan Rybář
      Správce

      Dobrý den, na to každý odpoví trochu jinak, ale zrovna u těchto dvou foťáků budou výsledky stejně dobré, tedy se tím nijak netrapte. Nikon má trochu horší ovládání, ale zase se dá koupit v rozumnějších setech… Asi jsem moc nepomohl, ale volby se nebojte, obé je nejrozumnější, co se dá v této kategorii koupit…

    • #20298
      Jakub
      Host

      Dobrý den,
      potřeboval bych prosím jen radu. Nějaké doporučení zrcadlovky ? Fotoaparát chci koupit přítelkyni k vánocům (začátečník)
      Já osobně se v tom nevyznám. Převážně čtu pouze recenze. Finanční rozmezí si představuju 10 -15tis.
      Opravdu potřebuji jen něco pro začátečníka. Našel jsem např. Canon EOS 1300D + EF-S 18-55 IS II + EF 50mm f/1.8 STM
      Předem děkuji za odpověď

    • #20299
      Mýla
      Host
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Téma ‚Výběr zrcadlovky’ nepřijímá nové odpovědi.