Výběr zrcadlovky do 15 000,-Kč s jedním objektivem (18-55mm)

Úvodní stránka Fotofórum Jak vybrat digitální fotoaparát? Výběr zrcadlovky do 15 000,-Kč s jedním objektivem (18-55mm)

Označeno štítky: 

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Autor
    Příspěvky
    • #11387
      Tomáš
      Host

      Dobrý den, chtěl bych vás požádat o doporučení zrcadlovky do 15 000,-Kč s jedním objektivem 18-55mm (Druhý dokoupím později). Můj tip byla tahle: https://www.teshop.cz/canon-eos-700d-18-55-is-stm-s-baterii-navic/ . Jediný problém je ten, že mi přijde zrcadlovka z roku 2013 přece jen stará. Přemýšlel jsem ó 750D, ale ta už je trochu mimo rozpočet. Můj jediný požadavek je, aby měla výklopný displej.

      Ještě bych se chtěl zeptat na to, jestli mi dají na prodejně (CZC.cz, Alza, apod…) vyzkoušet daný fotoaparát?(Pouze osahat jestli mi padne do ruky, jak daleko jsou které tlačítka, případně něco si vyfotit) Nebo kde by jinde mi ho dají vyzkoušet v JMK v okolí Blanska.
      Tomáš Dvořák.

    • #11405
      Jan Rybář
      Správce

      Dobrý den, to vcelku rozumná cena, toho bych se nebál… A jasně, už to není foťák nejnovější, ale pořád velmi slušný… Za obdobnou cenu koupíte v zásadě stejně výkonné (byť formálně hůř vybavené) foťáky jako Nikon D3300, Canon 100D… Možná zvažte novější Nikon D3400, tam by obrázky mohly být o chlup lepší… JR

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Téma ‚Výběr zrcadlovky do 15 000,-Kč s jedním objektivem (18-55mm)’ nepřijímá nové odpovědi.