Výměna Nikon coolpix 8700 za co?

Úvodní stránka Fotofórum Jak vybrat digitální fotoaparát? Výměna Nikon coolpix 8700 za co?

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  MzM a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 3 týdny.

 • Autor
  Příspěvky
 • #38866 odpověď

  Vlaďka

  Dobrý den, měla bych dotaz – žádost o radu. Potřebuji vyměnit Nikon coolpix 8700 za něco novějšího. Jenže nevím za co. Jsem v podstatě amatér, takže clony, výměny objektivů nejsou nic pro mě. Fotím hlavně zvířata, psy, štěńata, přírodu. Takže něco, co rychle reaguje na máčknutí spouště,případně fotí rychle v sérii. A také cenově důležité – aby to nebylo 40 tis. Max do 15. Momentálně víc nedám. Děkuji.

 • #38889 odpověď

  MzM

  Kdyby nevadilo něco malinko většího, tak s boomem bezzrcadlovek se v bazarech rojí spousta slušných zrcadlovek. Vyznám se akorát v Nikonech, takže třeba takový D300S + 18-105, případně s jinými objektivy se do 15 tisíc vlezete s přehledem s tím, že proti coolpixu to bude o dva parníky lepší stroj.

Odpověď na: Výměna Nikon coolpix 8700 za co?
Osobní informace:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">