Zařízení pro videa

Úvodní stránka Fotofórum Nejrůznější otázky Zařízení pro videa

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Olda S. a poslední změna proběhla před 8 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #5343
   Pat
   Host

   Dobrý večer, chtěl bych se zeptat zkušenějších a doporučit nějaké zařízení na videa. Rozpočet mám cca 12-13 tisíc.
   Zařízení chci využít na natáčení (mini seriálu) kde budou dialogy, běhat postavy, „souboje“ atd…
   dále budu tyto videa upravovat v after effect a přidávat různé efekty jako výbuchy atd…vím, že často bývá problém se zoomem kdy se s nějakou prodlevou zaostřuje, vyřeším to tak, že zařízení budu přenášet blíž a dál, takže zoomovat budu taky ale minimálně. Nedělalo by mi problém si zakoupit zařízení za těch 12 tisíc a pak časem třeba dokoupit objektiv na lepší videa za třeba 6-8 tisíc (nevim v jaké cenové relaci se objektivy nachází) a také bych rád svoje zařízení přichytil ke stativu a k němu i mikrofon na dialogy. Bude se natáčet převážně v lese.
   Budu rád za každou radu nebo připomínku, vím že mám asi velké nároky na takový malý rozpočet, ale moc se v této „branži“ ještě neorientuju.
   Přeji príjemný večer 🙂

  • #5376
   Olda S.
   Účastník

   Bohužel, videu neholduji a nemůžu tedy odpovědět. Přesto si dovolím malou poznámku ohledně zoomování. Píšete, že místo zoomování hodláte zařízení přenášet blíž a dál. Oba postupy jsou možné a běžně používané, ale každý z těchto postupů poskytuje snímek se zcela jinou perspektivou.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Téma ‚Zařízení pro videa’ nepřijímá nové odpovědi.