Změna jména autora ve fotoaparátu Canon EOS 30 D

Úvodní stránka Fotofórum Nastavení fotoaparátu Změna jména autora ve fotoaparátu Canon EOS 30 D

  • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel MzM a poslední změna proběhla před 6 roky a 1 měsícem.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #14608
      Hanka K.
      Host

      Dobrý den,

      jsem 2. majitelkou Canon EOS 30 D a všimla jsem si, že v podrobnostech u fotografií se zobrazuje jméno předchozího majitele aparátu…můžete mi prosím poradit, kde se to nastavuje, abych to mohla změnit?

      Předem moc díky za odpověď!

    • #14651
      MzM
      Host

      Dobrý den,
      napřed jsem myslel, že to bude něco jednoduchého (např u 6D je menu settings a tam „Copyright Information“), ale 30D nic takového nemá. Nic méně jsem hledal možnost i pro 30D. Nemám jak to vyzkoušet, ale optimální asi bude „reset to factory settings“ – menu tools?
      Pak se někteří zmiňují o sw, který dokáže tuto informaci nastavit. Ale podrobnosti jsem nenašel.
      Zkuste ten reset, případně dodaný sw.
      A dejte vědět jak to dopadlo, jsem na to zvědavý. 🙂

    • #14676
      Hanka K.
      Host

      Dobrý den,

      tak jsem zkoušela ten reset do továrního nastavení a to nezafungovalo….stáhla jsem tedy EOS Utility (CD jsem neměla) a tam jde v Camera Settings jméno autora změnit.

      Moc díky, že jste mě navedl na směr, který vedl ke kýženému výsledku.

      • #14759
        MzM
        Host

        Jupííí! 🙂

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Téma ‚Změna jména autora ve fotoaparátu Canon EOS 30 D’ nepřijímá nové odpovědi.