Zrcadlovka Canon 6D markII

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Jirka a poslední změna proběhla před 5 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #18211
   Jirka
   Host

   Ahoj . Potřeboval bych poradit. Fotím dlouhé časy v horších a zajímavých světelných podmínkách . Prostě si plánuji projekty dopředu. A pak a to víc, svou převážně hodinářskou práci. to znamená z blízka. Převážně ostřím ručně protože automatika se mi nezdá dost dobrá a rychlá. Pár fotek a parametry čím to bylo foceno mám tady (http://astrofotky.cz/~Jirka ) a taky na mém FB Opravy hodin Jiří Spilka mám fotek víc, ale jenom jako prezentaci nic víc . Mojím dalokohledem ED 100×900 fotím v ohnisku a musím ostřit přez živý náhled (live wiev) abych si například krátery na měsíci, přiblížil co to jde a dokázal zaostřit jak nejlépe to jde.Upínací kroužky mám na tělo Canon. Takže bych nerad přecházel na jinou značku. A pak používám hodně Tamronn 17-50 F/2,8 průměr 67 ale musím říct, že oproti setovému Canonu k mé kdysi zrcadlovce 1100D se mi zdá, že fotografije jsou víc měké a ne tak prokreslené. v současnosti mám Canon 750D.
   Brouzdal po internetu a našel jsem tenhle odkaz. Cena za tělo by docela , docela , docela šla .

   https://www.digital24.cz/digitalni-fotoaparaty/digitalni-fotoaparaty/zrcadlovky/canon-eos-6d-mark-ii-telo.html

   Myslíte že by tento stroj stál za zvážení nákupu. Samozřejmě kdyř ano taky by to chtělo i jeden objektiv cca 16 až 55 Děkuji za odpovědi Jirka

  • #18245
   Jirka
   Host

   Tak už radu nepotřebuji zavrhnul jsem ho z důvodu většího šumu při vyšším iso a delších časů snímání . Jirka

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Téma ‚Zrcadlovka Canon 6D markII’ nepřijímá nové odpovědi.