Zrcadlovku nebo kompakt?

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel MzM a poslední změna proběhla před 4 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #37455
   Renata
   Host

   Zdravím, jsem absolutně v pasti. Nejsem extrémě technický typ, to asi pro začátek. Roky fotím Canonem 50D a ještě starším 400D, mám k tomu i nějaké příslušenství, ale chtěla bych postoupit dál 🙂 fotím převážné produktovou fotku + občas po přemlouvání portréty a rodinné fotografie. Nesleduju novinky ze světa fotooparátů, jen jsem ted když chci kupovat nový zachytila fakt nárůst ,,malých ale šikovných kompaktů“ absolutně netuším co by se pro mě hodilo víc. Doby kdy fotografé ,,machrovali“ s tím, kdo má větší dělo jsou asi pryč 😀 takže se ptám, jestli mi doporučíte nějaký kompakt a nebo naopak zrcadlovku (nejlépe canon, když už mám to příslušenství) do 20 000? S kterým se dá fotit jak produktovka, tak portréty? Děkuji moc za rady 🙂

  • #37570
   MzM
   Host

   Je něco, proč 50D nestačí? Pokud ne nebo je jen něco málo, tak nevidím moc důvod něco nového pořizovat.
   Pokud něco nového chcete, tak bych zůstal u Canonu a pořídil novější tělo. Předpokládám, že k němu máte nějaké další vybavení, které by se mohlo využít. 77D? 90D?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Téma ‚Zrcadlovku nebo kompakt?’ nepřijímá nové odpovědi.