Huawei nova 9 – jaký má fotoaparát

Jaký má Huawei Nova 9 fotoaparát a jaké jsou jeho základní technické parametry? Zde je přehled.

Potřebujete se rychle zorientovat, jaký má mobil fotoaparát? Jde o častý dotaz mých čtenářů, proto jsem jsem zavedl tuhle rubriku, kde vše najdete na jednom místě.

Huawei Nova 9
Huawei Nova 9 na oficiálním snímku. Foto: Huawei.com

Huawei nova 9 – jaký má fotoaparát

Huawei nova 9 díky pokročilým režimům denního a nočního fotografování umožňuje zachytit důležité životní okamžiky ve dne i v noci. Díky systému Ultra Vision, který zahrnuje hlavní fotoaparát RYYB Ultra Vision o rozlišení 50 MP, ultra širokoúhlý fotoaparát s rozlišením 8 MP, hloubkový fotoaparát o rozlišení 2 MP, čtyřcentimetrový makro fotoaparát a přední fotoaparát s rozlišením 32 MP, budete moci pořizovat portréty, panoramata, fotografie z nočního města nebo fotografie zblízka. S využitím speciálních nočních režimů, jako je Extreme Night Shoot a Night Portrait, můžete pořizovat vysoce kvalitní, jasné, ale ne přeexponované snímky při slabém osvětlení.

Huawei Nova 9 – zadní kamera
– 50 MP kamera Ultra Vision (clona f/1.9)
– 8 MP ultra širokoúhlý fotoaparát (clona f/2.2)
– 2MP hloubková kamera (clona f/2.4)
– 2 MP makro kamera (clona f/2.4)
Režim snímání zadní kamery
Vlog, tvůrce příběhů, AI kamera, ultra širokoúhlý objektiv, noc, portrét, vysoké rozlišení, fotografie, profi, video, duální video, super makro, panoráma, časosběr, zpomalené přehrávání, clona, ​​samolepky, Dokumenty, pohyblivý obrázek, filtr, časovač, zachycení úsměvů, ovládání zvuku, ultra snímek, sériové snímání
Huawei Nova 9 – přední kamera
32 MP portrétní kamera (clona f/2.0)

 

Huawei nova 9 – další informace

Když fotka k zachycení okamžiku nestačí, je třeba natočit video, které dokáže zachytit celou situaci. Huawei nova 9 poskytuje rozšířené funkce záznamu videa v rozlišení 4K, stejně jako nepřetržité přední/zadní nahrávání, stabilizaci videa AIS a noční selfie video. Díky tomu vám nova 9 umožní zachytit pozoruhodné okamžiky na fotografiích i videích ve dne i v noci. Už se nebudete muset podřizovat denní době. Můžete být v pohybu po celý den a mít jistotu, že už nikdy nepropásnete příležitost pro skvělé záběry.

Huawei nova 9 přichází ve dvou barevných variantách – Starry Blue a Black – a přestože disponuje velkou baterií a širokým displayem, se svým ultratenkým a ultralehkým designem zůstává velmi praktická s tloušťkou pouhých 7,77 mm a hmotností přibližně 175 g. Huawei nova 9 vám umožní vyjádřit váš smysl pro módu výraznými barvami a poutavým designem. Je totiž stylová stejně jako vy.

Huawei nova 9 zabalila 4 300 mAh do tříelektrodové jednojádrové baterie, aby poskytovala celodenní podporu a zároveň udržela zařízení malé a lehké. Díky podpoře systému 66W Huawei SuperCharge dosáhnete úplného nabití za 38 minut. S telefonem nova 9 bude nabíjení snazší než kdykoli předtím a již nebudete muset svoje plány přizpůsobovat baterce svého telefonu.
Huawei nova 9 pohání 6nm mobilní platforma Snapdragon 778G 4G. Umožňuje telefonu podporovat své uživatele ve všech každodenních činnostech. Huawei nova 9 je také vybaven chladicími fóliemi VC Liquid Cooling & Graphene, které inteligentně snímají teplotu smartphonu a upravují výkon tak, aby zařízení zůstalo zchlazené a fungovalo dlouhodobě a bezchybně.

Zdroj: Tisková zprávy společnosti Huawei

 

Reklama

Připojte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*