iPhone 11 Pro a Noční režim – rychlá video recenze

iPhone 11 Pro přichází ve svém fotoaparátu s řadou novinek  – a tou nejvýraznější je nesporně tzv. noční režim, který dramaticky posouvá dál to, co je od iPhonů možné očekávat ve slabších světelných podmínkách. Tu je moje krátká video recenze, kterou jsem natočil i jako součástí mých online kurzů.

Video: iPhone 11 Pro – noční režim (recenze)

V čem je noční režim tak zásadní?  Otevírá zcela nové možnosti, kde iPhony mohou pro nenáročné focení nahradit pořádné foťáky. Až doposavad byly právě obrázky v horším světle tou oblastí, kdy mobily dramaticky pokulhávaly a obecně bylo lepší je nevytahovat.

Proto byl Noční režimu u Iphonu 11 očekávám s velkým napětím – byť, přiznejme, že konkurence má tuhle funkci již delší dobu a například Huawei P30 Pro to umí opravdu skvěle.

Jak to celé funguje? To nejlépe zahlédnete v mém krátkém videu, postata je prostá: nejde vlastně o jednu fotku, ale o fotek několik: iPhone dle situace pořídí během několika vteřin sérii obrázků, které poté smontuje do výsledného snímku.

Přičemž (na rozdíl od Huawei, pokud se nepletu) je možné ovládat i dobu, po níž ony zdrojové snímky vznikají. Zda delší doba nutně znamená lepší výsledek, si nicméně nejsem jistý, to vše prozkoumám v budoucnosti a popíšu v podrobné recenzi.

Reklama

Připojte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*