Nikon chystá nové objektivy: NIKKOR Z 85 mm f/1,2 S a NIKKOR Z 26 mm f/2,8

Nikon ohlásil dva nové objektivy: NIKKOR Z 85 mm f/1,2 S a NIKKOR Z 26 mm f/2,8. Více v testu tiskové zprávy.

NIKON OZNAMUJE VÝVOJ DVOU NOVÝCH OBJEKTIVŮ NIKKOR Z

Amsterdam, Nizozemsko, 5. ledna 2023: Společnost Nikon s potěšením oznamuje vývoj dvou nových objektivů NIKKOR Z: středního teleobjektivu s vysokou světelností a pevnou ohniskovou vzdáleností NIKKOR Z 85 mm f/1,2 S a plochého širokoúhlého objektivu s pevnou ohniskovou vzdáleností NIKKOR Z 26 mm f/2,8, kompatibilních se systémem Nikon Z.

NIKKOR Z 85 mm f/1,2 S, který je součástí stále se rozrůstající řady S¹ objektivů NIKKOR Z, nabízí vynikající kvalitu obrazu a perfektní reprodukci neostrých míst (bokeh). Objektiv rozšiřuje možnosti v oblasti portrétní fotografie a je obzvláště vhodný pro svatební fotografy a fotografy módy.

NIKKOR Z 85 mm f/1,2 S
NIKKOR Z 85 mm f/1,2 S na oficiálním snímku. Foto: Nikon.cz

Druhý výkonný objektiv, NIKKOR Z 26 mm f/2,8, se vyznačuje výjimečně plochým a lehkým tělem a je ideální pro amatérské fotografy, kteří chtějí mít fotoaparát neustále při sobě. Tento objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností je ideálním fotografickým společníkem; zaručuje, že fotografující nikdy nezmešká žádnou příležitost k pořízení krásných snímků.

NIKKOR Z 26 mm f/2,8
NIKKOR Z 26 mm f/2,8 na oficiálním snímku. Foto: Nikon.cz

Cílem společnosti Nikon je být vzorem v oblasti fotografické kultury a vyvíjet výrobky, které nejen splní potřeby uživatelů, ale zároveň jim poskytnou vše pro plné dosažení jejich tvůrčího a technického potenciálu.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Nikon.

Reklama

Připojte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*