Nikon D850 bude již brzy, slibuje výrobce

Nikon ohlásil další generaci svých full-frame fotoaparů, konkrétně model Nikon D850… Trochu se spekulovalo, že u příležitosti oslav 100. výročí firmy bude představen foťák jako takový, nakonec však přišlo jen stručné a nepříliš konkrétní vyjádření, že je ve vývoji, a krátké video…

Níže je text stručné tiskové zprávy i video.

 

Vývoj digitální jednooké zrcadlovky Nikon D850

Amsterdam, Nizozemsko, 25. července 2017 – Společnost Nikon s potěšením oznamuje vývoj  nové generace plnoformátových rychlých digitálních jednookých zrcadlovek s vysokým rozlišením a připravuje uvedení fotografy netrpělivě očekávaného fotoaparátu Nikon D850.

Fotoaparát D850 bude působivým nástrojem pro lidi, kteří nejsou ochotni připustit žádné kompromisy v oblasti kvality obrazu a všestrannosti, včetně ambiciózních a profesionálních fotografů i amatérů, kteří fotografují krajinu, sport, módu a svatby, ale i pro tvůrce multimediálního obsahu.

Fotoaparát D850 je nástupcem modelu D810, který byl vysoce oceňován pro svoji extrémně ostrou a brilantní kresbu a bohatou tonalitu. Tato nová výkonná digitální jednooká zrcadlovka formátu FX je vybavena množstvím nových technologií, funkcí a lepším výkonem, které jsou přímou reakcí na odezvy našich uživatelů, kteří od svého fotografického vybavení požadují pouze ty nejlepší výsledky.

Fotoaparát D850 překoná očekávání širokého spektra fotografů, kteří hledají přístroj s vysokým rozlišením a vysokou rychlostí a takové vlastnosti může nabídnout jedině Nikon tohoto kalibru v kombinaci s objektivy NIKKOR.

Připojte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*