Nikon potvrdil: full frame bezzrcadlovka se blíží

Nikon oficiálně potvrdil to, o čem už dávno vášnivě spekulují a diskutují příznivci této značky, a nejen oni. V příštích měsících spatří světlo světla full frame bezzrcadlovka.

Detailů je málo, přesněji řečeno, nejsou vlastně žádné. Ale i tak stojí tahle tisková zpráva určitě za zaznamenání.

Toto je text tiskové zprávy společnosti Nikon.

Vývoj nové generace plnoformátového fotoaparátu s výměnnými objektivy a objektivů NIKKOR vybavených novým bajonetem s cílem dodat optickému výkonu nový rozměr

Amsterdam, Nizozemí, 25. července 2018: Společnost Nikon s potěšením informuje o vývoji plnoformátového fotoaparátu mirrorless formátu FX a o vývoji objektivů NIKKOR s novým bajonetem.

Fotoaparát mirrorless a právě vyvíjené objektivy NIKKOR přinášejí díky novému bajonetu zcela novou dimenzi optického výkonu. Fotoaparát mirrorless je stejně jako špičková technologie zpracování snímků výsledkem vyspělých možností v oblasti výroby i optiky, ke kterým společnost Nikon dospěla díky více než stoletým zkušenostem. Společnost Nikon při vývoji podstatným dílem čerpá také z odborných znalostí, které získala při vývoji svých digitálních jednookých zrcadlovek.

První video o novém aparátu

Díky novému fotoaparátu mirrorless a díky objektivům NIKKOR dokážeme fotografům nabídnout možnost zachycení snímků, které budou sytější a živější než kdy předtím.

Pro nový fotoaparát mirrorless navíc vyvíjíme i nový adaptér bajonetu. Adaptér bude možné používat s objektivy NIKKOR vybavenými bajonetem Nikon F, které jsou součástí systému jednookých zrcadlovek Nikon. Fotografové tak budou mít k dispozici ještě širší možnosti výběru.

Společnost Nikon si představením nového fotoaparátu mirrorless a pokračujícím vývojem svého portfolia digitálních jednookých zrcadlovek i nadále zajistí pozici špičky v kvalitě snímků a nabídne zákazníkům další možnosti, jak využít výhody každého ze systémů.

Obrazový materiál k tomuto produktu je k nahlédnutí na níže uvedené internetové adrese. Věnujte nám pozornost i nadále, přineseme více informací.

Datum uvedení do prodeje, doporučenou prodejní cenu a další podrobnosti zveřejníme později.

Reklama

Připojte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*