OM System nahradí značku Olympus

Značku Olympus na fotoaparátech nahradí značka nová: OM System. Právě dnes to oznámila „nástupnická“ firma OM Digital Solutions.

Pokud máte pocit, že o téhle změně už víte, zde je rychlé vysvětlení: „starou zprávou“ je, že Olympus jako takový ze světa fotoaparátů postupně mizí a že fotografickou divizi zakoupila firma OM Digital Solutions.

Novinkou je tedy právě konkrétní název a logo OM System.

Jak shrnuje jeden z představitelů této firmy. „Nová značka OM SYSTEM se tedy v budoucnu objeví na našich fotoaparátech, objektivech, příslušenství, kompaktech, záznamnících i dalekohledech. Všechny nově vyvinuté a ohlášené produkty tak již ponesou novou značku OM SYSTEM, nikoliv Olympus. Vůbec to však neznamená, že by foto technika Olympus ze dne na den skončila, to v žádném případě. Značky Olympus a OM SYSTEM budou koexistovat vedle sebe značnou dobu. Minimálně několik let, než dojde k postupnému nahrazení starších modelů modely novými, nesoucími již novou značku (nové logo).“

Níže je tisková zpráva, které vše podrobněji vysvětluje…

OM System logo
Dvě varianty nového loga OM System. Zdroj: Tisková zpráva

Oznámení nové značky OM SYSTEM

Nová, přesto desetiletími prověřená, filozofie značky OM System, je zpět. Zároveň s tím ohlašujeme vývoj nového fotoaparátu s výměnnými objektivy, který posune fotografování na novou úroveň.

Praha, 27. října 2021 – OM Digital Solutions GmbH s potěšením představuje novou značku OM SYSTEM. Značku, která obsáhne všechny naše bezzrcadlovky a objektivy, dále kompaktní digitální fotoaparáty, audio záznamníky a dalekohledy. Jsme hrdí na to, že navazujeme na lety prověřenou tradici a že všechny naše v budoucnu uváděné produkty ponesou značku OM SYSTEM. Zároveň s novou značkou oznamujeme, že v současné době vyvíjíme nový fotoaparát s výměnnými objektivy standardu Micro Four Thirds, který bude ztělesněním filozofie značky OM SYSTEM a posune fotografii opět o stupínek výše.

Nová značka OM SYSTEM

Již více než 80 let, od uvedení Semi-Olympus I v roce 1936, si získává naše firma (dříve foto divize společnosti Olympus Corporation) obrovskou podporu a popularitu našich věrných zákazníků. Během éry filmových fotoaparátů jsme dosáhli nebývale kompaktního a lehkého designu se zrcadlovkami řady OM. V digitální době zůstáváme této tradici a filozofii OM věrní a nadále vyvíjíme techniku, která je kompaktní a lehká, ideální pro dlouhodobé nošení na cestách a kdekoliv v terénu. Při pohledu do budoucnosti se zavazujeme vytvářet hodnotu značky a její růst prostřednictvím vývoje nových jedinečných produktů nesoucích značku OM SYSTEM.

Čeho chceme s OM SYSTEM dosáhnout

OM SYSTEM vyjadřuje naše odhodlání pokračovat v poskytování jedinečných zážitků našim zákazníkům prostřednictvím našeho poslání, kterým je neustálý vývoj a zdokonalování produktů. Této filozofie se držíme již od prvního dne vzniku společnosti OM Digital Solutions. Doufáme, že díky našim produktům a službám získají naši zákazníci neopakovatelné zážitky, radost a inspiraci. Do budoucna se budeme snažit být značkou, kterou si zákazníci dlouhodobě oblíbí.

Vývoj nového fotoaparátu, který posune fotografování na novou úroveň

Fotoaparát s výměnnými objektivy, který nyní vyvíjíme, je založen na standardu Micro Four Thirds a kombinuje naše prvotřídní výrobní schopnosti a špičkové technologie. Nejenže se výrazně zvýší jeho výkon, ale zároveň poskytne bezkonkurenční fotografické zážitky. Díky standardu Micro Four Thirds dokážeme vyvinout, vyrobit a našim klientům poskytnout kompaktnější a lehčí foto techniku. Veliký důraz klademe také na počítačové fotografické technologie (computational photographic technology). Budeme rádi, když se fotografická technika nesoucí značku OM SYSTEM, stane běžným partnerem každého, kdo hledá různá fotografická dobrodružství. Doufáme, že se podíváte na naši foto techniku pod odkazy níže.

Nové logo značky

OM SYSTEM web stránka: https://www.omsystem.com/

Další podrobnosti najdete též zde: http://om-digitalsolutions.com/octannouncement/en/index.html

OM SYSTEM brand statement

“Break Free”

Čas se nedá zastavit.

Nepřipouští výmluvy ani nedává druhou šanci. Slunce vás nepožádá o svolení k západu, úsměv na tváři se objeví a zase zmizí, káně na vás nebude čekat, než si ho vyfotíte.

Když přijde správný okamžik, ten, který ve vás vyvolá emoce, měli byste být připraveni jej zachytit. Teď hned! Tyto překrásné okamžiky jsou určeny ke sdílení, pocity je dobré si pamatovat, a obrazy je třeba zachytit.

Jsme nadšení z toho, že vám k tomu můžeme poskytnout dokonalé nástroje. Nástroje, které poráží čas, techniku, se kterou zachytíte nezachytitelné. Fotoaparáty a objektivy, které si poradí s každou situací, v dešti, za slunce či na sněhu. Přinášíme vám extrémně kompaktní a lehký fotografický systém, se kterým už žádný okamžik nepropásnete.

Video o značce OM SYSTEM je k dispozici zde: https://www.youtube.com/watch?v=AnS9tthnOKY

Reklama

Připojte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*